Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Sonic Forces - okładka
  • 7+

Sonic Forces - PS4 - Recenzje i Opinie

5.3

Liczba Recenzji: 7

7 IGN
Sonic Forces to dobra odsłona kultowej już serii o jeżu Soniku. Nie jest to część, która zmieni nasz światopogląd, ale z pewnością przypadnie do gustu fanom niebieskiego jeża, którzy w końcu będą mieli okazję stworzyć swoją własną postać.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie IGN

6.8 Gram
Sega odrobiła pracę domową i włożyła w nowego Sonika dużo serca, na co pewnie rok temu więcej graczy zwróciłoby uwagę. Teraz jednak niebieski jeż znów stoi w cieniu Super Mario. Lepszy, pewniejszy siebie, z pomysłem na przyszłość, jednak wciąż w cieniu maskotki Nintendo.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gram

5.5 PPE
Sonic Forces dołącza do licznej grupy przeciętnych gier z niebieskim jeżem, choć dzieciom z pewnością się spodoba.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE

5 Gamerweb
Sonic Forces to bardzo krótka gra z małą zawartością. Najgorsze jest to, że produkcja jest za łatwa i nie dostarcza większego wyzwania nawet osobom, które nie są obeznane z gatunkiem platformówek. Po przejściu krótkiej kampanii trwającej 3-4 godziny, nie ma co tutaj robić. Pozostaje jedynie masterowanie wyników oraz rywalizacja rankingowa z innymi graczami, ale ten styl rozgrywki nie każdy lubi. Produkcję ratuje ładna kolorowa oprawa oraz etapy w tradycyjnym rzucie kamery. Na pewno zaletą nowych przygód Sonica jest również cena (produkcję w pudełku można kupić za około 130 zł).

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gamerweb

4.5 PSSite
Jak wiele jeży jeszcze ucierpi, zanim SEGA zrozumie, że Sonic powinien pozostać w klasycznym wydaniu?

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite

4 Gamezilla
Patetyczna fabuła, fizyka, brak kreatywności, marginalizacja eksploracji i nietrafiony pomysł na zabawę avatarami - to wszystko niemiłosiernie ciągnie Sonic Forces w dołu. Mimo to z rozgrywki można czerpać odrobinę przyjemności, dlatego też uważam, że choć nie mogę chwalić tej gry, to jest to najlepszy z najgorszych Soników.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gamezilla

4 Konsolowe.info
Sonic Forces ma wiele zalet, ale przysłaniane są przez wady, których jest za dużo. Fabuła jest nudna, a dialogi są po prostu okropne i z miłą chęcią korzystałam z możliwości ich przewinięcia. Rozgrywka przez pierwsze 30/40 minut jest zadowalająca, ale im dalej tym nudniej i łatwiej.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Konsolowe.info