Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Serial Cleaner - okładka
  • 16+
  • Przekleństwa

Serial Cleaner - PS4 - Recenzje i Opinie

8.1

Liczba Recenzji: 5

8.7 IGN
Przy Serial Cleanerze bawiłem się znakomicie. Poziomy są zróżnicowane i zaprojektowane w bardzo przemyślany sposób. Nawet jeśli strażnicy nie grzeszą inteligencją, to przez chwilę nieuwagi, możemy wpaść w ich łapy. Dzięki temu, kończenie kolejnych misji przynosi masę radochy. Jak do tej pory, Serial Cleaner jest dla mnie najbardziej pozytywnym zaskoczeniem tego roku.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie IGN

8.5 VGDb
Serial Cleaner to skradankowa gra, w której zamiast posyłać na glebę kolejnych to przeciwników, musimy tych już przez kogoś tam posłanych zapakować do wora i wywieźć z miejsca zbrodni. Jeśli lubicie lekkostrawne skradanki, które jednak momentami potrafią zajść za skórę i zmusić do myślenia, to Cleaner jest do Waszej dyspozycji.

Zobacz recenzję

8 PSSite
Bieganie z ociekającym krwią plastikowym workiem na ramieniu i zabawa w chowanego z policjantami nigdy nie była tak dobra. Oryginalny pomysł i równie oryginalne wykonanie.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite

8 PPE
Reasumując Serial Cleaner to jedna z najlepszych gier niezależnych nastawionych na rozgrywkę, jakie dane było mi ujrzeć w przeciągu kilku ostatnich lat. Idealnie wyważona i bardzo przemyślana rozgrywka, odpowiednio napisana do niej historyjka, a przede wszystkim genialna muzyka, sprawiają, że dzieło iFun4all jest godne polecenia każdemu graczowi, który kocha dobrą, aczkolwiek wymagającą myślenia rozrywkę.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE

7.5 GRY-OnLine
Mamy tu do czynienia z dobrze zrealizowaną grą pozwalającą na przyjemne spędzenie czasu, ale o jakiejkolwiek rewolucji czy nowej jakości nie ma mowy. Serial Cleaner to solidna pozycja warta niewygórowanej ceny, jaką życzą sobie za nią twórcy, ale nie jest to hit, o którym będziemy pamiętać, tworząc zestawienia najlepszych gier tego roku.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie GRY-OnLine