Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Secret Ponchos PS4

Ocena gry: 6 / 10 - Głosów: 1

  • Secret Ponchos (PS4) - Screenshot #1
  • Secret Ponchos (PS4) - Screenshot #2
  • Secret Ponchos (PS4) - Screenshot #3
  • Secret Ponchos (PS4) - Screenshot #4

Secret Ponchos - przygotowana tylko i wyłącznie z myślą o rozgrywkach multiplayer dynamiczna gra akcji reprezentująca gatunek shoot'em'up, będąca debiutanckim projektem autorstwa studia deweloperskiego Switchblade Monkeys, które w większości złożone zostało z byłych pracowników koncernu Blizzard.

Akcja gry osadzona została na dzikim zachodzie i to właśnie motyw westernu i wyjętych spod prawa jest główną cechą charakteryzującą tą konkretną grę.

Rozgrywka

Secret Ponchos to dynamiczna strzelanina, w której maksymalnie ośmiu graczy może prowadzić intensywne potyczki online - twórcy gry przygotowali kilka trybów rozgrywki, wśród których znajdują się: Domination (2 vs. 2 oraz 4 vs. 4 - za każdym razem, gdy drużyna zabije przeciwnika wskaźnik jej punktów rośnie. W przypadku, gdy przeciwnik z naszej drużyny zginie wskaźnik ten spada i przydzielany jest drużynie przeciwnej), Deathmatch (1 vs. 1, 2 vs. 2 oraz 4 vs. 4 - dwie drużyny graczy rywalizują ze sobą do momentu zdobycia określonej ilości punktów) oraz Free for All (tryb przeznaczony dla ośmiu graczy, gdzie każdy występuje przeciwko sobie).

Secret Ponchos to projekt, którego realia osadzone zostały na dzikim zachodzie - w poszczególnych pojedynkach biorą udział zarówno osoby wyjęte spod prawa, za których głowę wyznaczona została nagroda, jak i łowcy nagród polujący na przestępców.

Do dyspozycji graczy twórcy gry oddali wiele modeli uzbrojenia popularnego w tamtych czasach - są to zarówno rewolwery, strzelby, jak i broń biała służąca do ataków bezpośrednich. Mapy na których toczy się walka klimatem nawiązują do Dzikiego Zachodu, a ich elementy i ich odpowiednie wykorzystanie stanowią niezwykle ważną część każdej rundy.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Launch Trailer

Inne gry na PS4

Secret Ponchos - okładka
  • 16+
  • Przemoc
  • Online
Strony Internetowe
Secret Ponchos | PS4 - Data Premiery
PL
UK 2014-12-03
US 2014-12-02