Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Secret of Mana PS4

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • Secret of Mana (PS4) - Screenshot #1
  • Secret of Mana (PS4) - Screenshot #2
  • Secret of Mana (PS4) - Screenshot #3
  • Secret of Mana (PS4) - Screenshot #4

Secret of Mana (PS4) - oryginalnie wydana w 1993 roku w Japonii pod nazwą Seiken Densetsu 2 gra akcji z elementami role-playing (gra fabularna) przygotowana przez firmą Square (obecnie rozpoznawalną w branży elektronicznej rozrywki, jako Square Enix) z myślą o konsoli SNES (Super Nintendo Entertainment System).

To bezpośredni sequel Seiken Densetsu, gry wydanej w Ameryce Północnej pod tytułem Final Fantasy Adventure, a w Europie jako Mystic Quest. To reprezentant gatunku 'high fantasy', który przedstawia losy trzech bohaterów, którzy próbują powstrzymać imperium przed podbiciem świata za pomocą mocy starożytnych, latających fortec.

W przeciwieństwie do innych gier z danego okresu reprezentujących wspomniany gatunek, gra Secret of Mana wykorzystuje system walki rozgrywany w czasie rzeczywistym, wspierając się dodatkowo unikalnym systemem menu, który pozwala na pauzowanie potyczek i podjęcie odpowiednich decyzji w samym środku pojedynku. Innowacyjny dla RPG system kooperacji pozwala dwóm dodatkowym graczom na dołączenie do zabawy w dowolnym momencie rozgrywki.

Dwadzieścia pięć lat po premierze oryginalnej wersji gry, koncern Square Enix przygotował całkowicie odświeżoną wersję gry Secret of Mana charakteryzującą się przede wszystkim w pełni trójwymiarową oprawą wizualną oraz pełnym udźwiękowieniem głosów trójki bohaterów (Randi, Primm oraz Popoi). Gra przygotowana została na komputery PC oraz konsole PS4 i PSVITA.

Światowa data premiery w przypadku trzech wymienionych platform ustalona została na 15 lutego 2018 roku.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Launch Trailer

PS4 Gameplay

Opening Movie

Announcement Trailer

Inne gry na PS4

Secret of Mana - okładka
  • 7+
  • Przemoc
Strony Internetowe
Secret of Mana | PS4 - Data Premiery
PL
UK 2018-02-15
US 2018-02-15