Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Ruiner - okładka
  • 16+
  • Przemoc

Ruiner - PS4 - Recenzje i Opinie

8

Liczba Recenzji: 5

9 Konsolowe.info
Podsumowując, w Ruiner zdecydowanie warto zagrać. To bardzo dobra, wciągająca gra, zarówno dla fanów cyberpunku, jak i gier akcji. A jeśli dodatkowo lubicie Hotline Miami, otrzymujecie ten tytuł z lepszą stroną wizualną i rozwijaniem bohatera. Ja polecam i czekam na kolejny tytuł od warszawskiego studia.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Konsolowe.info

8.5 Gram
Pytanie czy warto kupić Ruinera jest więc nie na miejscu. To oczywiste. Prędzej zastanowiłbym się czy jest to największa pozytywna niespodzianka tego roku. Jestem skłonny zaryzykować tezę, że tak. Czy jest to też najlepsza rodzima produkcja 2017 roku? Fakt jest jednak faktem – Ruiner to świetna gra i jeden z najlepszych twin stick shooterów w historii.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gram

8 PSSite
Ruiner da Wam sporo frajdy, o ile lubicie wyzwania i macie sporo cierpliwości. Ukończenie fabuły zajęło mi ponad 11 godzin, choć czas ten można przedłużyć poszukiwaniem ukrytych przedmiotów czy po prostu umieraniem – w moim przypadku było to blisko 200 zgonów. Całkiem sporo. Klimat i fabuła urzekną Was z miejsca, jednak czujcie się ostrzeżeni, bo gra lubi się zawiesić. Uważajcie też z rozpoczynaniem nowej gry po ukończeniu poprzedniej, bo stracicie cały postęp. Twórcy niestety nie przewidzieli sprawnie funkcjonującego trybu Nowej Gry+.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite

8 Gry Interia.pl
Oczywiście projekt nie jest idealny, kulejąc przede wszystkim na polu fabuły. Stworzony przez developerów świat ma jednak potencjał, dlatego liczę, że powstaną kolejne produkcje osadzone w tym uniwersum. Zwłaszcza kontynuacja Ruinera. Innymi słowy: Jeżeli szukacie wymagającej produkcji, w której chcecie dokonać krwawej jatki wśród przeciwników, dzieło Polaków jest dla was. Zdecydowanie.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gry Interia.pl

6.5 PPE
Po okołu siedmiu godzinach zabawy, chciałbym napisać, że polskie studio dostarczyło kolejną świetną pozycję na konsole, lecz nie byłoby to prawdą. Ruiner to niezły, ponadprzeciętny przedstawiciel gatunku twin-stick shooter, bardzo ciekawy stylistycznie i koncepcyjnie, lecz jednocześnie monotonny, frustrujący i pozbawiony trybu kooperacji. Gra pod każdym względem ustępuje wydanemu w tym roku Nex Machina: Death Machine na PS4/PC, choć jak na debiut - wyszło przyzwoicie.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE