Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Rise of the Tomb Raider PS4 Ciekawostki

1

W Rise of the Tomb Raider znajdują się praktycznie wszystkie elementy, które stanowiły trzon fabuły w poprzedniej odsłonie Tomb Raider - Lara jest pozostawiona sama sobie na wyspie, szuka zaginionego miasta, ścigana przez fanatyków religijnych, kiedy to jeden z jej przyjaciół zostaje porwany i wymaga ratunku, a przy tym jest i ktoś, kto uzyskał nieśmiertelność.

2

Wersja gry na konsolę PlayStation 4 - Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration celebruje dwudziestą rocznicę marki Tomb Raider.

3

Camilla Luddington po raz kolejny użycza głosu i sesji motion-capture głównej bohaterce gry.

4

Domena riseofthetombraider.com została zarejestrowana przez Square Enix na początku czerwca 2014 roku. W trakcie E3 został zaprezentowany pierwszy zwiastun, a dwa miesiące później, na Gamescom 2014 Square Enix ogłosił, że gra będzie tymczasowo ekskluzywna dla platform koncernu Microsoft.

5

W trakcie Gamescom 2015 przez przypadek zdradzono, że w produkcji jest trzecia część odświeżonej serii Tomb Raider.

6

Rise of the Tomb Raider to pierwsza gra z serii, która stworzona została typowo z myślą o ósmej generacji konsol - Xbox One oraz PlayStation 4.

7

W końcowej sekwencji gry, w posiadłości Croft, można dostrzec mapę Jukatan (stan w południowym Meksyku położony na półwyspie Jukatan), co może wskazywać na miejsce akcji kolejnej gry z serii Tomb Raider.