Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Resident Evil: Revelations 2 PS4 Ciekawostki

1

To pierwsza gra z serii Resident Evil, w której Alyson Court nie podkłada głosu Claire Redfield. Aktorka została zastąpiona przez 'Jamesa Bakera' - ten pseudonim jest prawdopodobnie aliasem dla Ali Hills. Alyson oświadczyła, że studio deweloperskie Capcom nie kontaktował się z nią w sprawie wystąpienia w tej części oraz nie poinformowało o zmianie aktorki wcielającej się w rolę Claire.

2

Niestety gra Resident Evil: Revelations 2 nigdy nie ukazała się na konsoli Nintendo 3DS, nawet mimo faktu, iż pierwsza gra cyklu Revelations początkowo stworzona została jako projekt ekskluzywny właśnie na przenośną konsolę koncernu Nintendo. Gra jest jednak dostępna na takich platformach, jak PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PSVITA oraz PC.

3

Wydarzenia przedstawione w grze rozgrywają się pomiędzy historią zaprezentowaną przez twórców w grach Resident Evil 5 oraz Resident Evil 6.

4

Gra oferuje graczom dwa zupełnie odmienne zakończenia (dobre i złe) - to, jakie z nich gracze zobaczą po ukończeniu gry zależne jest od wyborów dokonanych przez Claire Redfield w trzecim epizodzie gry.

5

To druga gra z serii Resident Evil, w której wykorzystany jest wirus Uroboros, jako element fabuły (pierwszą była gra Resident Evil 5). Ale to pierwsza część, w której analizowane są efekty tego wirus oraz pierwsza, w której wykorzystany jest on, jako broń.