Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Project CARS 2 - okładka
  • 3+

Project CARS 2 - PS4 - Recenzje i Opinie

8

Liczba Recenzji: 5

9 PSSite
Mam wrażenie, że PC2 jest tym, czym miała być część pierwsza – kompletną grą z masą pojazdów i tras, świetną fizyką, genialnym oświetleniem i efektami pogodowymi, dobrym trybem sieciowym i po prostu – płynnym doświadczeniem. Czy obroni się przed nadchodzącym królem w postaci Gran Turismo Sport? Tego nie wiem, ale jedno jest pewne – Slightly Mad stają w szranki z Polyphony Digital jak równy z równym.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite

8 Konsolowe.info
Slightly Mad Studios przygotowało świetną grę wyścigową, ale niestety nie pozbawioną błędów. Są to jednak mankamenty, które da się naprawić w przeciągu kilku najbliższych łatek. To, co najważniejsze, czyli radość i odczucia z jazdy są tutaj na bardzo wysokim poziomie.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Konsolowe.info

8 PPE
W Project CARS 2 nie wszystko prezentuje oczekiwany poziom, nie każdy element układanki jest perfekcyjny, a sztuczna inteligencja powinna zostać szybko dopracowana, ale mimo wszystko tytuł oferuje piekielnie wymagającą rozgrywkę, piękne samochody i potrafi przytrzymać przy konsoli. Z jednej strony szkoda kilku niedoróbek, ale bez wątpienia tytułem warto się zainteresować, bo trudno na rynku znaleźć grę, która tak bardzo uwypuklała umiejętności gracza.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE

8 Gamezilla
Pod tym kątem Project CARS 2 jest wspaniałą piaskownicą, którą miłośnicy symulatorów samochodowych będą cieszyli się przez wiele godzin. A niedzielni gracze? Cóż, niezielni gracze będą musieli poświęcić którąś z ich cennych niedziel na rozpracowanie wszelkich ustawień. Jeżeli po tym znajdą jeszcze siłę na zabawę w trybie kariery, Slightly Mad Studios będzie miało na koncie kolejny godny uznania sukces.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gamezilla

7 Polygamia
Kontynuacja robi odpowiednie kroki we właściwych kierunkach, niczego nie wywraca do góry nogami, dodaje szczyptę sensu dla graczy potrzebujących 'gry' nawet w symulatorze i z całą pewnością ma jeszcze sporo luk, z których część zgarnie w najbliższej przyszłości łatki, a część poczeka na kolejną odsłonę. Jest stabilnie i 'można' z perspektywą na 'warto' według naszej redakcyjnej terminologii. A zatem ostrożnie, ale z zainteresowaniem.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Polygamia