Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Phantom Trigger PS4

  • Phantom Trigger (PS4):
  • Trofea

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Phantom Trigger (PS4) - gra będąca sprawny połączeniem takich gatunków, jak dynamiczny slasher, RPG (role-playing), czy też roguelike - produkcja czerpie najlepsze według twórców elementy zastosowanych w tych gatunkach rozwiązań i łączy je w dynamiczną grę pełną akcji, przeciwników oraz wymagających bossów.

Za stworzenie gry odpowiedzialny jest zespół ze studia deweloperskiego Bread Team, w skład którego wchodzą między innymi Victor Solodilov oraz Denis Novikov. Projekt przygotowany został z myślą o komputerach PC oraz konsolach Nintendo Switch i PlayStation 4.

W roli wydawcy występuje firma specjalizująca się w dystrybucji gier niezależnych, tinyBuild, która światową datę premiery gry w wersji na konsolę PlayStation 4 ustaliła na 20 kwietnia 2018 roku.

Fabuła

Głównym bohaterem scenariusza przygotowanego przez autorów Phantom Trigger - reprezentant średniej klasy, żyjący dotychczas całkowicie zwyczajnym życiem, człowiek którego egzystencja została zakłócona przez tajemnicze wydarzenie. Do zdań graczy należy połączenie odpowiednich wskazówek zawartych w historii i odkrycie prawdy stojącej za tym, co jest prawdziwe, a co jest jedynie wytworem naszej wyobraźni.

Autorzy przygotowali dla graczy 4 alternatywne i znacznie różniące się między sobą zakończenia fabuły.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS4

Phantom Trigger - okładka
  • 12+
  • Przemoc
Strony Internetowe
Phantom Trigger | PS4 - Data Premiery
PL
UK 2018-04-20
US 2018-04-20