Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Okami HD - okładka
  • 12+

Okami HD - PS4 - Recenzje i Opinie

8.7

Liczba Recenzji: 5

9 PSSite
Lata mijają, a Okami nadal urzeka. Tym razem przyszła pora na właścicieli obecnej generacji konsol, którzy w końcu mogą doświadczyć jednej z najbardziej magicznych i najlepszych gier w historii.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite

9 Gram
Okami mogłoby powstać również dziś i na pewno sprzedałoby się świetnie jako produkt umiejętnie nawiązujący do tytułów wydawanych przed laty. Grze nawet teraz ciężko cokolwiek zarzucić pod względem fabuły i mechaniki rozgrywki. Produkcja Clover Studios nadal potrafi zauroczyć i wciagnąć, zapewniając odbiorcy wiele godzin zabawy w trakcie długich zimowych wieczorów, dlatego też jej ponowne wydanie, tym razem na PlayStation 4 (oraz Xbox One i PC), to strzał w dziesiątkę.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gram

9 PPE
Najlepsza wersja najlepszej wariacji w temacie The Legend of Zelda. Kultowe Okami nareszcie dostępne dla posiadaczy PS4, XOne i PC!

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE

8.5 IGN
Okami HD w wersji na PS4 nie posiada zbyt wielu usprawnień względem wersji na PS3. Jednak nadal jest to niezwykle klimatyczny tytuł, po który powinni sięgnąć wszyscy fani gier akcji nie mający wcześniej styczności z tym tytułem.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie IGN

8 GRY-OnLine
Podobnie zagranie w nową wersję nie powinno być kwestią jakiegokolwiek zastanawiania się, jeśli mieliście do czynienia z wydaniem na PS2 czy Wii, a chcielibyście powtórzyć to magiczne przeżycie. Gra zestarzała się z prawdziwą godnością i poddawanie wspomnień starciu z rzeczywistością w tym wypadku nie jest obarczone ryzykiem rozczarowania. Odradzałbym zainteresowanie się Okami HD tylko wówczas, jeśli posiadacie wersję na PS3 – różnice między tamtą edycją a najnowszą są zbyt małe.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie GRY-OnLine