Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Nobunaga's Ambition: Sphere of Influence PS4

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • Nobunaga's Ambition: Sphere of Influence (PS4) - Screenshot #1
  • Nobunaga's Ambition: Sphere of Influence (PS4) - Screenshot #2
  • Nobunaga's Ambition: Sphere of Influence (PS4) - Screenshot #3
  • Nobunaga's Ambition: Sphere of Influence (PS4) - Screenshot #4
  • Nobunaga's Ambition: Sphere of Influence (PS4) - Screenshot #5

Nobunaga’s Ambition: Sphere of Influence (信長の野望・創造 Nobunaga no Yabō: Sozou) - czternasta w kolejności odsłona serii popularnych szczególnie w kraju kwitnącej wiśni strategicznych gier (z rozgrywką podzieloną na tury) wzbogaconych elementami RPG (role-playing games).

Pierwszy tytuł z serii ukazał się na rynku w 1983 roku, stopniowo zyskując coraz to większą popularność wśród graczy. Aktualną część przygotowali deweloperzy ze studia Koei Tecmo Games - spółki zależnej od Tecmo Koei, która występuje w roli wydawcy serii.

Fabuła

Scenariusz Nobunaga’s Ambition: Sphere of Influence rozgrywa się na terenie feudalnej Japonii w okresie Sengoku (okres w historii Japonii przypadający na lata 1493 (1467) - 1573). Zadaniem gracza postawionym przez potężnego przywódcę Oda Nobunaga jest podbicie i tym samym zjednoczenie całej Japonii.

Mechanika Rozgrywki

Nobunaga’s Ambition: Sphere of Influence to gra strategiczna, w której rozgrywkę twórcy podzielili na tury i wsparli całość dodatkowymi elementami RPG (zdobywanie doświadczenia przez wojska i przywódców armii, czy też rozwój ich umiejętności wraz z postępem w fabule).

Gracze mają do dyspozycji cztery kampanie fabularne, które rozgrywają się w różnych latach niezwykle niespokojnego i pełnego wojen okresu Sengoku. Celem głównym jest prowadzenie starć z tymi częściami Japonii, które nie chcą podporządkować się idei Oda Nobunaga, która finalnie ma zjednoczyć ten podzielony wojnami kraj.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS4

Nobunaga's Ambition: Sphere of Influence - okładka
  • 12+
Strony Internetowe
Nobunaga's Ambition: Sphere of Influence | PS4 - Data Premiery
PL
UK 2015-09-04
US 2015-09-01