Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Nex Machina - okładka
  • 12+

Nex Machina - PS4 - Recenzje i Opinie

8.9

Liczba Recenzji: 4

9.5 VGDb
Nex Machina to niezwykły wręcz ukłon studia Housemarque w stronę klasycznych, zręcznościowych shooterów - to projekt czerpiący garściami z elementów, które na przestrzeni ponad trzech dekad pokochali fani, gra dodająca od siebie mnóstwo świetnie przemyślanych mechanik, rzeczy idealnie się uzupełniających. To też swoisty pokaz możliwości fińskiego zespołu, który w tym konkretnym gatunku zwyczajnie nie ma obecnie konkurencji. To gra, która będzie wymieniana w czołówce najlepszych niezależnych gier 2017 roku. Wspomnicie moje słowa.

Zobacz recenzję

9 PSSite
Dla kogo jest więc Nex Machina? Przede wszystkim – dla fanów gier studia Housemarque. Poczują się tutaj jak ryba w wodzie. Ale niech nie zraża Was brak doświadczenia z ich grami, bo Nex Machina jest przystępne nawet dla nowych graczy, dając bardziej obytym sporo materiału do wykręcania coraz lepszych wyników. Twórcy nawet pozwolili na pobieranie zapisanych powtórek z rankingów, dzięki czemu możemy je wykorzystywać jak filmy instruktażowe, by poznać dokładnie taktykę innych i wcielić ją w życie.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite

9 Polygamia
Housemarque znowu to zrobiło. 'To', czyli kolejną porcję zręcznościówki obok której fani gatunku nie będą mogli przejść obojętnie (...) Nex Machina to oldskulowa definicja zabawy spod znaku arcade. Satysfakcjonująca i pozwalająca zatonąć w tańcu z kulami i wrogami. Ale raczej dla ludzi z genem każącym bić kolejne rekordy punktowe.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Polygamia

8 Konsolowe.info
Czuję, że wszystkie te małe niedociągnięcia, które gra ma są spowodowane tym, że twórcy sami też ją wydają i nie stał za nimi taki budżet jak za grami które tworzyli dla Sony. Na szczęście nic nie ujmuje to magii, którą udało im się osiągnąć wraz z Eugene Javisem. Jest szybko i wymagająco, gra ma styl, ale odbiega od ostatnich produkcji studia.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Konsolowe.info