Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Need for Speed: Payback - okładka
  • 12+

Need for Speed: Payback - PS4 - Recenzje i Opinie

5.9

Liczba Recenzji: 6

7.5 GRY-OnLine
Payback nie przekona do siebie graczy narzekających od lat na markę, ale ma szansę zainteresować nowych fanów, dla których brakuje obecnie czysto arcade’owych tytułów, pozwalających odprężyć się po ciężkim dniu.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie GRY-OnLine

7 PPE
Mimo irytujących mikrotransakcji, miałkiej fabuły i grindingu to wciąż dobra ściagałka z ogromną liczbą atrakcji. Nie hejtujcie samej gry - bo pod lootboksami i pakietami premium kryje się naprawdę solidny kawałek kodu.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE

6 Konsolowe.info
Coś mam ostatnio pecha do gier wyścigowych, na początku listopada rozczarowało mnie GT Sport, teraz NFS: Payback, który jest najsłabszą częścią od Most Wanted wydanego w 2012 roku. Z tą serią dzieję się coś bardzo niedobrego, moim zdaniem, jeżeli EA chce jeszcze zatrzymać fanów przy swoich wyścigach, to muszą jak najszybciej wrócić do nielegalnych wyścigów rodem z Undergrounda.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Konsolowe.info

5 Gamerweb
Need For Speed: Payback mimo wymienionych wad nie jest grą do cna złą. Gdy pogodzimy się z upierdliwym modelem jazdy i ciągłym grindem, który można określić jako “brak pomysłu na stworzenie prawdziwego wyzwania”, otrzymamy odsłonę, która w założeniach wypada lepiej od Rivals czy ostatniego NFS.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gamerweb

5 Polygamia
Och, wiecie, gdzie to zmierza. Karty wypadają również ze skrzynek z lootem. A te możecie kupić za prawdziwe pieniądze. Najdroższy pakiet? 209 złotych. Gówno, a nie system progresji. Żart. Oto perfekcyjny przykład, jak można efektownie obrzydzić ludziom zwyczajnie przyzwoitą gierkę. I powód, dla którego poniższy werdykt jest własnie taki.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Polygamia

5 PSSite
Najgorszy NFS od niepamiętnych czasów. A wszystko dlatego, że masa aktywności i zróżnicowana rozgrywka stoją w cieniu systemu, który chce wyciągnąć od graczy pieniądze.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite