Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

NBA 2K18 - okładka
  • 3+
  • Online

NBA 2K18 - PS4 - Recenzje i Opinie

7.8

Liczba Recenzji: 4

9 Gamezilla
Pojedyncze glicze czasem irytują, ale trafiają się bardzo rzadko i dzięki temu przez 99,9% czasu możemy cieszyć się rozgrywką na poziomie, którego do tej pory w serii NBA 2K jeszcze nie było. Dokotpujmy do tego jeszcze naprawdę fajne kawałki sączące się w tle, całkiem sympatycznie brzmiące komentarze podczas spotkania i dodatkowo poprawioną publiczność i o oto mamy 2K18 w pełnej krasie.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gamezilla

8 PPE
Jednak to mechanika w dalszym ciągu broni tej gry, nie sposób na to przymknąć oko. Rewelacyjna, dająca mnóstwo satysfakcji rozgrywka nie przestaje cieszyć, ale z niepewnością spoglądam w przyszłość. Nie takiego obrotu spraw spodziewałem się po NBA 2K18. Widać tu jak na dłoni jak na grę dobrze wpływają decyzje game directorów, że poprawiane jest to, co powinno i w taki sposób, w jaki powinno. Widać również jak na grę wpływają decyzje korpopracowników najwyższego szczebla. Może pora się do tego przyzwyczaić?

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE

7 PSSite
Werdykt jest zatem bardzo, bardzo trudny. Z jednej strony wymienione złe rzeczy wołają o pomstę do nieba, ale z drugiej tak czy inaczej w innych trybach spędzę na pewno grube godziny i będę się bawił fantastycznie – tak jak większość fanów koszykówki. Jak piszę co roku – 2K ewidentnie potrzebuje konkurencji ze strony EA. Zmiany są wyjątkowo niewielkie w stosunku do 2K17.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite

7 IGN
NBA 2K18 wciąż pozostaje rewelacyjne pod względem rozgrywki i prezentacji. Gracze poruszają się po boisku jeszcze podobniej do swoich prawdziwych odpowiedników z parkietów NBA, a spektakularne akcje są zarezerwowane tylko dla showmanów, którzy byliby w stanie wykonać je w trakcie prawdziwego meczu.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie IGN