Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Maria the Witch PS4

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • Maria the Witch (PS4) - Screenshot #1
  • Maria the Witch (PS4) - Screenshot #2
  • Maria the Witch (PS4) - Screenshot #3
  • Maria the Witch (PS4) - Screenshot #4
  • Maria the Witch (PS4) - Screenshot #5

Maria the Witch (PS4) - niezależna, zręcznościowa gra platformowa, autorstwa założonego w 1993 roku, włoskiego studia deweloperskiego (z siedzibą w północno-wschodniej części Sycylii - Mesyna) Naps Team. To produkcja utrzymana w konwencji klasyków gatunku, cechująca się prostą, ale wciągającą mechaniką rozgrywki oraz wyjątkowo dopracowaną, ręcznie malowaną oprawą wizualną.

Tytuł ten opracowany został początkowo z myślą o posiadaczach komputerów osobistych (PC), dopiero później autorzy zdecydowali się na przygotowanie konwersji również na konsole ósmej generacji - wliczając w to Nintendo Switch, Xbox One oraz finalnie konsolę PlayStation 4.

Maria the Witch jest projektem całkowicie niezależnym, finansowanym zupełnie ze środków studia deweloperskiego, stąd też firma Naps Team występuje również w roli wydawcy - ustalając datę premiery gry w wersji na PlayStation 4 na 15 marca 2018 roku.

Fabuła

Scenariusz gry Maria the Witch rozpoczyna się w momencie, w którym Zaki oraz Mia kradną mieszkańcom świata całą pocztę i rozrzucają ją po świecie. Zadaniem graczy jest pomoc tytułowej bohaterce w odzyskaniu utrconych przesyłek.

Mechanika Rozgrywki

Maria the Witch to zręcznościowa gra platformowa utrzymana w konwencji side-scollera - gracze poruszają się kierowaną przez siebie postacią Marii w prawą stronę, omijając przeszkody, walcząc z zabawnymi przeciwnikami, odblokowując punkty kontrolne oraz szukając ukrytych przedmiotów. Autorzy przygotowali szereg zróżnicowanych, magicznych światów pełnych wielu niespodzianek, które nie tylko utrudniają, ale i urozmaicają rozgrywkę.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS4

Maria the Witch - okładka
  • 3+
Strony Internetowe
Maria the Witch | PS4 - Data Premiery
PL
UK 2018-03-15
US 2018-03-15