Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Life is Strange: Before the Storm PS4

Ocena gry: 9 / 10 - Głosów: 1

 • Life is Strange: Before the Storm (PS4) - Screenshot #1
 • Life is Strange: Before the Storm (PS4) - Screenshot #2
 • Life is Strange: Before the Storm (PS4) - Screenshot #3
 • Life is Strange: Before the Storm (PS4) - Screenshot #4
 • Life is Strange: Before the Storm (PS4) - Screenshot #5
 • Life is Strange: Before the Storm (PS4) - Screenshot #6
 • Life is Strange: Before the Storm (PS4) - Screenshot #7

Life is Strange: Before the Storm (PS4) - epizodyczna, interaktywna gra przygodowa stworzona przez amerykańskie studio deweloperskie Deck Nine Games. Tytuł ten jest prequelem do wydarzeń zaprezentowanych przez deweloperów z DONTNOD Entertainment w wydanej w styczniu 2016 roku grze Life is Strange.

W roli wydawcy ponownie występuje koncern Square Enix. Gra przygotowana została z myślą o konsolach Xbox One i PS4, a także komputerach klasy PC. Światowa data premiery ustalona została na 31 sierpnia 2017 roku.

Gra Life is Strange: Before the Storm po raz pierwszy, w formie zwiastuna promocyjnego, zaprezentowana została na konferencji Xbox E3 2017 Briefing w trakcie największych targów elektronicznej rozrywki (Electronic Entertainment Expo).

Tytuł przygotowany został w dwóch różnych edycjach - standardowej oraz edycji Deluxe, która wzbogaca rozgrywkę o dodatkowy epizod 'Farewell' przedstawiający po raz ostatni przygody młodej Max Caulfield.

Fabuła

Scenariusz przygotowany przez twórców Life is Strange: Before the Storm rozgrywa się kilka lat przed wydarzeniami znanymi graczom z gry Life is Strange - bohaterami opowieści jest 16-letnia buntowniczka, Chloe Price, która nawiązuje niecodzienną przyjaźń z Rachel Amber - piękną i popularną dziewczyną skazaną, wydawałoby się, na przyszły sukces. Kiedy świat Rachel obraca się do góry nogami, a na jaw wychodząc rodzinne sekrety, nowo utworzony sojusz pomiędzy dziewczynami da każdej z nich siłę, by mogły pokonać swoje demony.

Proces Produkcji

Life is Strange: Before the Storm, w odróżnieniu od oryginalnej gry, nie jest tworzone już przez francuskie studio DONTNOD. Zamiast tego procesem deweloperskim zajmuje się firma Deck Nine Games, która w tym celu wykorzystuje StoryForge - silnik własnego autorstwa.

W rolę głównej bohaterki opowieści nie wciela się już Ashly Burch (aktorka pracuje przy tej produkcji jako konsultant). Zamiast niej głosu Chloe Price użycza Rhianna DeVries.

Deweloperzy

Jean-Max Moris

Jean-Max Moris

Jean-Max Moris - dyrektor kreatywny pracujący dla francuskiego studia deweloperskiego DONTNOD Entertainment. Debiutanckim projektem Jeana na stanowisku dyrektora kreatywnego był pierwszy projekt autorstwa DONTNOD - gra Remember Me, przy której piastował również rolę głównego reżysera. Mimo,...

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Complete Season Launch Trailer

Farewell Launch Trailer

Complete Season Trailer

Life is Strange: Before the Storm: An Open Letter

Gamescom Launch Trailer

Deluxe Edition Trailer

Daughter x Life is Strange

Chloe & Rachel

PS4 Announce Trailer

Inne gry na PS4

Life is Strange: Before the Storm - okładka
 • 16+
 • Przekleństwa
 • Narkotyki
 • Przemoc
Strony Internetowe
Life is Strange: Before the Storm | PS4 - Data Premiery
PL 2017-08-31
UK 2017-08-31
US 2017-08-31