Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

L.A. Noire - okładka
  • 18+
  • Przekleństwa
  • Przemoc

L.A. Noire - PS4 - Recenzje i Opinie

7.1

Liczba Recenzji: 4

8 PSSite
L.A. Noire warto sprawdzić, tym bardziej jeśli nie graliście w ten tytuł – to wiele godzin świetnej zabawy w wyśmienitym klimacie kojarzonym z klasycznymi filmami typu noir. Czasem jednak poziom grafiki zawodzi, gra może też wydawać się monotonna i nieco archaiczna.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite

8 PPE
Sam remaster szału nie robi i nie można mówić tu o standardach obecnej generacji, jednak to wystarczyło byśmy znów mogli zachwycić się unikalnym klimatem Los Angeles z lat 40. ubiegłego wieku.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE

6.5 Konsolowe.info
Podsumowując, L.A. Noire jako gra nadal jest pozycją dobrą. Przygody Phelpsa potrafią wciągnąć, a rozgrywka odpowiednio absorbuje gracza. Jeśli nie graliście jeszcze w tę produkcję, wydanie jej na konsole nowej generacji jest dobrą okazją, by zanurzyć się w XX-wiecznym Mieście Aniołów. Jeżeli jednak macie za sobą te perypetie w wersji na PlayStation 3 bądź Xboxa 360, to nie widzę większego sensu w kupowaniu recenzowanej edycji.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Konsolowe.info

6 Gram
Nie zmienia to jednak faktu, że remaster L.A. Noire był potrzebny, bo warto przypomnieć graczom o dziele Team Bondi, które wciąż broni się niesamowitym klimatem i angażującą rozgrywką, o czym przeczytać możecie w recenzji. Choć jakość odświeżonego wydania nie stoi na zadowalającym poziomie (stąd taka a nie inna ocena w poniższej ramce), Rockstar Games najwidoczniej sprawdza, czy gracze są zainteresowani przygodami Cola Phelpsa i taką formułą rozgrywki.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gram