Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Kingdom Come: Deliverance PS4

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • Kingdom Come: Deliverance (PS4) - Screenshot #1
  • Kingdom Come: Deliverance (PS4) - Screenshot #2
  • Kingdom Come: Deliverance (PS4) - Screenshot #3
  • Kingdom Come: Deliverance (PS4) - Screenshot #4
  • Kingdom Come: Deliverance (PS4) - Screenshot #5
  • Kingdom Come: Deliverance (PS4) - Screenshot #6

Kingdom Come: Deliverance (PS4) - gra akcji z elementami role-playing, której akcja osadzona została w średniowiecznym królestwie Bohemia (imperialnym regionie należącym do Świętego Imperium Rzymskiego - tereny między innymi obecnych Czech) i koncentruje się na przedstawieniu rzeczywistych wydarzeń historycznych - realizm tego tytułu był podstawą przy jego tworzeniu.

Autorami gry są deweloperzy z Warhorse Studios, którzy wspomnianą produkcję przygotowali z myślą o komputerach PC oraz konsolach ósmej generacji - PS4 i Xbox One. W roli wydawcy występuje niemiecki koncern Deep Silver, który światową datę premiery gry w wersji na konsolę PlayStation 4 wyznaczył na 13 lutego 2018 roku.

Fabuła

Akcja gry Kingdom Come: Deliverance osadzona została w 1403 roku, na terenach niszczonej wojną Bohemii. Z rozkazu króla Węgier i Chorwacji, Sigismunda, najemnicy najeżdżają górniczą wioskę Skalitz - będącą jednym z głównych źródeł srebra. Jednym z ocalałych w tej masakrze jest Henry - syn kowala. Rządny zemsty dołącza do służby na rzecz lorda Radziga Kobyły, który przewodzi ruchowi oporu przeciwko inwazji Sigismunda.

Brnąc w chęć pomszczenia zamordowanej rodziny, Henry zaczyna być odpowiedzialny za przywrócenie Bohemii do łask i oddanie tych ziem w ręce prawowitego króla - Wenceslausa IV.

Mechanika Rozgrywki

Kingdom Come: Deliverance to gra akcji z elementami RPG, która przygotowana została wyłącznie, jako tytuł wspierający tryb single-player. Świat gry zbudowany przez twórców jest silnie interaktywny i wzbogacony ogromną ilością zadań zarówno fabularnych, jak i pobocznych poszerzających dodatkowo wiedzę graczy z wydarzeń z początku XV wieku na terenie Bohemii. Twórcy zadbali o to, by realia tamtego okresu były odwzorowane jak najlepiej - dotyczy to zarówno linii czasu, przyczynowości, technik walki, odtworzenia zamków z tamtego okresu, czy też zbroi i ubrań. Dodatkowo ścieżka dźwiękowa wsparta została aktualną względem linii czasowej muzyką, która skomponowana została w całości przez czeskich muzyków.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Combat Featurette

Born From Ashes - Trailer

Cinematic Trailer

Rex, Familia et Ultio PS4 Trailer

Inne gry na PS4

Kingdom Come: Deliverance - okładka
  • 18+
  • Przekleństwa
  • Przemoc
Strony Internetowe
Kingdom Come: Deliverance | PS4 - Data Premiery
PL
UK 2018-02-13
US 2018-02-13

Cena Gry Kingdom Come: Deliverance | PS4

249.00 PLN

https://store.playstation.com/en-pl/product/EP4062-CUSA07180_00-KCDPREORDER000EU