Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Hidden Agenda - okładka
  • 16+
  • Przekleństwa
  • Przemoc

Hidden Agenda - PS4 - Recenzje i Opinie

7.9

Liczba Recenzji: 4

9 Konsolowe.info
Ukryty Plan to jedna z najlepszych produkcji wykorzystujących PlayLink. Fabuła skutecznie wciągnęła mnie i moich współtowarzyszy, dzięki czemu w mgnieniu oka dotarliśmy do końca przygody. Jeśli lubicie kryminalne zagadki i nie przeszkadza wam, że przygoda będzie trwała jeden wieczór to zdecydowanie warto!

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Konsolowe.info

8 Polygamia
Przy Ukrytym Planie bawiłem się gorzej niż przy Heavy Rainie albo Until Dawn, ale jednak lepiej niż w Beyond czy sequelach The Walking Dead od Telltale. Po ciężkich początkach, w miarę odkrywania tych wszystkich uwarunkowań przyczynowo-skutkowych i przełączenia się na język angielski, było już tylko lepiej. Na tyle, że na pewno jeszcze raz Ukryty Plan przejdę, dążąc do jak najlepszego zakończenia.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Polygamia

7.5 PSSite
Ukryty Plan udowadnia, że PlayLink sprawdza się nie tylko z wesołymi grami imprezowymi, ale również z mocnymi, mrocznymi historiami, które rozegramy nawet z niedoświadczonymi graczami.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite

7 PPE
Jeśli PlayLink będzie otrzymywało więcej takich gier jak Ukryty Plan, Sony może podbić swoją usługą serca wielu "niegraczy". Mimo kilku błędów, pozycja ta jest zdecydowanie warta sprawdzenia i polecenia.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE