Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

H1Z1 PS4

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • H1Z1 (PS4) - Screenshot #1
  • H1Z1 (PS4) - Screenshot #2
  • H1Z1 (PS4) - Screenshot #3
  • H1Z1 (PS4) - Screenshot #4
  • H1Z1 (PS4) - Screenshot #5

H1Z1 - umiejscowiona w klimatach post-apokaliptycznych produkcja z gatunku MMO autorstwa wewnętrznego studia deweloperskiego koncernu Sony - Sony Online Entertainment. Tytuł ten, tworzony również z myślą o komputerach klasy PC, jest produkcją dystrybuowaną w modelu free2play.

Fabuła

Scenariusz H1Z1 osadzony został w niedalekiej przyszłości - 15 lat po wykryciu niezwykle groźnego wirusa, tytułowego H1Z1, który był bezpośrednią przyczyną trwającej właśnie apokalipsy, jaka zamieniła olbrzymią część społeczeństwa w krwiożercze zombie.

Rozgrywka

H1Z1 to gra MMO o całkowicie otwartej strukturze świata, co oznacza, że gracze muszą jednoczyć siły, by wspólnie przetrwać pandemię i wspomnianą już apokalipsę zombie. W świeci gry przygotowanym przez twórców nie ma miejsca, które może być uważane za bezpieczne, stąd też odpowiednia współpraca jest jedynym możliwym sposobem przetrwania nie tylko ataku zombie, ale również zagrożeń związanych z innymi, pozostałymi przy życiu, ocalałymi mieszkańcami planety.

Świat gry w H1Z1 żyje własnym życiem - cykl dnia i nocy, dynamiczne efekty pogodowe oraz niebezpieczeństwa czyhające na gracza zmuszają do niekonwencjonalnych technik survivalowych.

Do dyspozycji graczy twórcy oddali wiele przedmiotów, które od razu lub też po pewnej modyfikacji (szeroko rozwinięty crafting) mogą zostać wykorzystane jako broń - w skład tych przedmiotów wchodzi broń biała, broń palna, czy też prowizoryczne sprzęty w postaci np. gazrurek. Zasoby tych przedmiotów są jednak ograniczone i niezwykle trudno dostępne, a niejednokrotnie niektóre ze znalezionych rzeczy są wymagane np. by naprawić ciężarówkę, która odmówiła posłuszeństwa w środku nocy na opustoszałej autostradzie.

Jedną z ciekawszych elementów rozgrywki jest dana graczom przez twórców możliwość budowania baz pełniących rolę tymczasowego schronienia przed hordą zombie. Odpowiednio stworzona fortyfikacja pomoże ochronić dobytek nasz i naszych przyjaciół, a przede wszystkim pozwoli graczom przeżyć kolejny dzień.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS4

H1Z1 - okładka
  • 16+
  • Przemoc
Strony Internetowe
H1Z1 | PS4 - Data Premiery
PL
UK 2018-05-22
US 2018-05-22