Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Gran Turismo Sport - okładka
  • 3+

Gran Turismo Sport - PS4 - Recenzje i Opinie

6.9

Liczba Recenzji: 9

8 PPE
HDRowy orgazm dla oczu w połączeniu z genialnym modelem jazdy. Nic tylko inwestować w odpowiednią kierę i playseat! Funfle z warsztatu już wbili na łącza!

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE

8 Gram
Gran Turismo Sport nie tylko wprowadza coś zgoła odmiennego, ale także zasługuje na uznanie ze względu na bardzo przyjemny model jazdy i przemyślane rozwiązania w trybie sieciowym. Mimo że nie jest to Gran Turismo na które czekałem, nieprędko odłożę je na półkę, bo chęć rozegrania kolejnego wyścigu i doskonalenia swoich umiejętności za wirtualnym kółkiem jest tu naprawdę silna nawet pomimo wyżej wymienionych niedociągnięć i braków. Do zobaczenia na torze!

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gram

8 IGN
Fani rywalizacji będą zachwyceni. Samotni jeźdźcy "tylko" zadowoleni.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie IGN

7.5 GRY-OnLine
Nowe Gran Turismo Sport nie jest spełnieniem marzeń wiernych fanów serii, a raczej próbą otwarcia nowego, ważnego rozdziału. To pokaz ogromnej pasji i miłości do samochodów, niestety w cieniu wad – bardziej istotnych niż brak pięciuset ulubionych wozów.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie GRY-OnLine

7 PSSite
Jestem rozdarty. Ogromna grywalność i super multiplayer kontra absolutny brak zawartości i niezrozumiałe rozwiązania. Jeśli zamierzacie grać w multi i uwielbiacie urywać setne części sekund w próbach czasowych – śmiało, próbujcie. Jeśli kochacie różnorodność – “przykro mi”, chyba Project Cars woła.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite

6.5 Konsolowe.info
Gran Turismo Sport to tak naprawdę gra dla osób, którzy lubią masterować cele stawiane przez producenta, zdobycia złota we wszystkich wyzwań w szkole jazdy oraz perfekcyjne pokonanie każdego toru zajmie trochę czasu, ale trzeba po prostu to lubić.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Konsolowe.info

6 Gamerweb
Jeśli byliście zainteresowani Gran Turismo: Sport, wstrzymajcie się z zakupem do czasu pojawienia się kilku ważnych aktualizacji. To naprawdę świetna gra wyścigowa, w którą warto zagrać, ale jeszcze nie teraz.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gamerweb

6 Polygamia
Oto Gran Turismo Sport. Chwilę po premierze – nieokreślona, dziwaczna, momentami irytująca, momentami satysfakcjonująca rzecz. Na każdą zaletę znajdziemy przynajmniej jedną paskudną wadę. Mam nadzieję, że wkraczając na ścieżkę, którą podążało Evolution Studios, czyli dużych i pięknych obietnic, kultowe studio nie skazuje się na podobny finał. Wiele jeszcze przed nami.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Polygamia

5 Gamezilla
Gran Turismo Sport to najzwyczajniej w świecie produkt wybrakowany i to niemal w każdym calu. Przez brak większego sensu rozgrywka nudzi się błyskawicznie, pozostawiając ogromny niesmak po niespełnionych ambicjach.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gamezilla