Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

FORCED: Slightly Better Edition PS4

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • FORCED: Slightly Better Edition (PS4) - Screenshot #1
  • FORCED: Slightly Better Edition (PS4) - Screenshot #2
  • FORCED: Slightly Better Edition (PS4) - Screenshot #3
  • FORCED: Slightly Better Edition (PS4) - Screenshot #4
  • FORCED: Slightly Better Edition (PS4) - Screenshot #5
  • FORCED: Slightly Better Edition (PS4) - Screenshot #6

FORCED: Slightly Better Edition - ta przygotowana przez zespół ze studia BetaDwarf produkcja jest połączeniem gatunków action RPG oraz gry logicznej z elementami taktycznymi. To tytuł, który premiuje doświadczonych graczy i dodatkowo pozwala na wzięcie udziału w grze wraz z przyjaciółmi - twórcy przygotowali zarówno lokalny, jak i sieciowy tryb kooperacji, w którym jednocześnie może wziąć udział maksymalnie czterech graczy.

Fabuła

Scenariusz FORCED: Slightly Better Edition przenosi graczy w realia świata fantasy pozwalając im wcielić się w rolę niewolników, których jedynym sposobem na odzyskanie wolności jest walka na śmierć i życie.

W tej najtwardszej szkole gladiatorów gracze mogą liczyć na pomoc Balfusa, duchowego mentora, który wskaże drogę i pomoże zdobyć upragnioną przez bohaterów wolność.

Mechanika Rozgrywki

FORCED: Slightly Better Edition to gra idealnie pasująca do konwencji action RPG - motorem napędowym rozgrywki jest nie tylko walka z coraz to potężniejszymi przeciwnikami, ale również rozwiązywanie wyjątkowo skomplikowanych niekiedy zagadek logicznych.

Do dyspozycji graczy twórcy gry oddali cztery klasy postaci, z których każda różni się nie tylko wyglądem i podstawowymi statystykami, ale też wpływa bezpośrednio na mechanikę rozgrywki.

FORCED: Slightly Better Edition premiuje umiejętności i docenia doświadczonych graczy, dla przykładu gracze mogą uniknąć każdego z ataków poszczególnych stworzeń - wystarczy jedynie znaleźć na to sposób.

FORCED: Slightly Better Edition, stworzona głównie z myślą o zabawie w trybie współpracy z innymi graczami gra action-RPG z elementami zręcznościowymi i logicznymi została pierwotnie wydana w 2013 roku na komputery PC dzięki kampanii kickstarterowej, teraz doczekała się konsolowego portu. Grę popełniło małe duńskie studio BetaDwarf i patrząc obiektywnie na obecny stan debiutanckiej produkcji,...

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS4

FORCED: Slightly Better Edition - okładka
  • 12+
  • Przemoc
  • Online
Strony Internetowe
FORCED: Slightly Better Edition | PS4 - Data Premiery
PL 2015-10-21
UK 2015-10-21
US 2015-10-20