Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

FIFA 18 - okładka
  • 3+

FIFA 18 - PS4 - Recenzje i Opinie

8.3

Liczba Recenzji: 6

9 PSSite
Obojętnie, czy chcecie zasmakować wielkiego futbolu w trybie fabularnym, stworzyć drużynę marzeń w Ultimate Team czy chociażby wyciągnąć Legię z kryzysu – każdy znajdzie coś dla siebie. A wszystko to w przepięknej oprawie meczowej. Czy to najlepsza piłkarska gra na rynku? Na pewno najlepsza FIFA w historii. Co do tego nie mam wątpliwości.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite

8.5 Gamezilla
"Osiemnastka" w personalnym rankingu plasuje się jednak bardzo wysoko i to pomimo tego, że ma kilka elementów, które nie do końca mi odpowiadają. Szczęśliwie cała reszta drobnych zmian w połączeniu z udoskonalonym gameplayem niemal całkowicie je przykrywa. Widać, w którym kierunku EA chce podążać ze swoją serię… i jest to kierunek, który jak najbardziej mi odpowiada.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gamezilla

8 Konsolowe.info
FIFA, jak co roku potrafi wciągnąć na wiele godzin, ponownie wpadłem w sidła FUT, nie tylko gram wiele meczy w nowym fajnym wyzwaniu Squad Battle, ale także ciągle walczę na rynku transferowym, aby zarabiać kolejne monety. Ponadto kontynuacja drogi do sławy okazała się fantastyczną przygodą.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Konsolowe.info

8 Gram
Po rozegraniu niezliczonej liczby spotkań przeciwko SI wiem już teraz, że z najnowszą odsłoną cyklu spędzę wiele godzin podobnie jak z FIFA 17, gdyż autorzy wprowadzili może niewiele zmian, ale wszystkie z nich powodują, że rozgrywka jest znacznie bardziej angażująca. Na uwagę zasługuje także wspomniany już tryb fabularny, któremu również warto dać szansę, gdyż opowiedziana w nim historia nierzadko potrafi zachwycić.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gram

8 GRY-OnLine
Dla fanów serii FIFA 18 będzie kolejną udaną odsłoną tego cyklu. Rewolucji w rozgrywce nie ma, ale z drugiej strony 'siedemnastka' wcale jej nie potrzebowała. Nieco spowolniono tempo rozgrywania akcji, poprawiono ustawianie się futbolistów zarówno w ofensywie, jak i defensywie, zwiększono nacisk na fizyczność poszczególnych zawodników – wszystko to sprawia, że najnowsza część piłkarskiego cyklu wydaje się bardziej taktyczna.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie GRY-OnLine

8 Gamerweb
FIFA 18 to tak naprawdę FIFA 17 z kosmetycznymi zmianami i sequelem trybu Droga do Sławy. Dla fanów wirtualnego futbolu od EA to powinno wystarczyć, jednak nie jest to odsłona, która zapisze się czymś charakterystycznym na kartach historii serii.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gamerweb