Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Fallout 76 PS4

Ocena gry: 6 / 10 - Głosów: 1

  • Fallout 76 (PS4) - Screenshot #1
  • Fallout 76 (PS4) - Screenshot #2
  • Fallout 76 (PS4) - Screenshot #3
  • Fallout 76 (PS4) - Screenshot #4
  • Fallout 76 (PS4) - Screenshot #5
  • Fallout 76 (PS4) - Screenshot #6

Fallout 76 (PS4) - gra akcji z elementami role-playing (RPG) nastawiona typowo na rozgrywkę sieciową, będąca dziewiątą w kolejności częścią popularnej serii Fallout i zarazem pierwszą w historii cyklu, która nacisk kładzie przede wszystkim na komponent multiplayer-online. To produkcja przygotowana przez zespół deweloperów ze studia Bethesda Game Studios z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Fallout 76 nie jest kontynuacją serii pod względem fabularnym - zamiast tego przedstawiona w nim narracja pełni rolę wstępu do wydarzeń, jakie na przestrzeni kolejnych lat rozgrywały się w Fallout.

W roli wydawcy występuje koncern Bethesda Softworks, który światową datę premiery tego tytułu wyznaczył na 14 listopada 2018 roku.

Mechanika Rozgrywki

Fallout 76 to pierwsza gra 'online multiplayer' stworzona przez firmę Bethesda Game Studios - gracze będą mogli przemierzać świat gry zarówno samodzielnie, jak i w drużynie składającej się maksymalnie z czterech graczy. Całość obsługiwana jest przez serwery dedykowane, do których alokowani są poszczególni gracze. O ile w momencie premiery dostępne będą jedynie serwery publiczne, to Todd Howard (reżyser gry) zdradził, iż firma ma w planach wprowadzenie również obsługi serwerów prywatnych.

Wiele z elementów mechaniki rozgrywki, z jakiej słynie seria Fallout zostało w pełni zachowanych lub też zmodyfikowanych tak, by pasować do modelu zabawy w czasie rzeczywistym, jak na przykład system V.A.T.S. po raz pierwszy przedstawiony w trzeciej odsłonie cyklu.

Przygotowany przez twórców Fallout 76 otwarty świat gry jest cztery razy większy, niż ten, jaki gracze mieli okazję zwiedzać w Fallout 4 - miejsce to nazwane zostało "Appalachia" i jest odzwierciedleniem stanu West Virginia (Wirginia Zachodnia) - w trakcie przemierzania świata gry gracze natkną się na wiele prawdziwych lokacji istniejących we wspomnianym stanie, jak chociażby park Camden, Woodburn Circle, most Grzegorza, czy też stanowy Kapitol. Do Zachodniej Wirginii twórcy nawiązali również poprzez folklor regionu - wprowadzając do gry nowe, zmutowane stworzenia oparte na lokalnych wierzeniach i legendach.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

You Will Emerge! Introduction to Multiplayer

Vault-Tec Presents: Crafting and Building Video

E3 2018 Trailer

Inne gry na PS4

Fallout 76 - okładka
  • 18+
  • Przekleństwa
  • Przemoc
Strony Internetowe
Fallout 76 | PS4 - Data Premiery
PL
UK 2018-11-14
US 2018-11-14