Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Dead by Daylight - okładka
  • 18+
  • Przemoc
  • Online

Dead by Daylight - PS4 - Recenzje i Opinie

5.4

Liczba Recenzji: 6

7 PSSite
Dead by Daylight to kawał solidnego, emocjonującego multiplayera. Początki mogą wprowadzić w przerażenie i konsternację, ale satysfakcja z kolejnych odkrywanych sekretów oraz pierwsze ucieczki motywują jak nic innego.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite

7 Konsolowe.info
Dead by Daylight jest na pewno produkcją obowiązkową dla fanów horrorów klasy B, uczucie grozy, gęsia skórka oraz szybkie bicia serca macie tutaj zapewnione. Gra kosztuje niewiele ponad 100 zł, to niska cena za tak ciekawy asymetryczny tryb rozgrywki. Niestety z czasem w rozgrywce wkradnie się monotonia, tym bardziej, że jest tu tylko jeden tryb gry.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Konsolowe.info

5.5 VGDb
Fajnie, że miałam okazję styczności z tym tytułem, bo definitywnie było to specyficzne i niecodzienne przeżycie. Niestety kontrowersyjne odczucia jakie ta gra zapewnia to za mało, a ilość treści, jaką na chwilę obecną ma nam do zaoferowania w moim odczuciu całkowicie dyskwalifikują ją w stawaniu w szranki po sukces z innymi grami w podobnych klimatach, które przecież także zaczynają się pojawiać.

Zobacz recenzję

5 Gram
(...) naprawdę chciałem, żeby Dead by Daylight mi się spodobało. Uwielbiam niesymetryczne formaty rozgrywek, kocham sieciową kooperację, podziwiam proceduralnie generowane poziomy i jestem wielkim fanem Left 4 Dead. Niestety, im usilniej wmawiałem sobie chęć gry, tym większy niesmak czułem. Niestety, to klasyczny przykład zmarnowanego potencjału. Szkoda czasu na takiego średniaka.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gram

5 PPE
Szczerze kategorycznie odradzam wam zakup DbD. Jeśli chcecie pobawić się w podobnym stylu, zdecydowanie lepiej wydać te pieniądze na Piątek 13-stego. A jeszcze lepiej zrobicie, jak poświęcicie te 150 złoty na nowego pada, jakiś dobry hit na promocji, czy cokolwiek innego.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE

3 Gamerweb
W każdym razie Dead by Daylight na PS4 jest żałosnym portem bardzo przeciętnej pecetowej gierki online. Zdecydowanie odradzam zakup tego szmelcu. Jeśli ktoś szuka gierki online z potworkami i elementem kooperacji, to lepiej brać Killing Floor 2, które jest aktualnie dostępne w PS+.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gamerweb