Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Call of Duty: WWII - okładka
  • 18+
  • Przekleństwa
  • Przemoc
  • Online

Call of Duty: WWII - PS4 - Recenzje i Opinie

7.9

Liczba Recenzji: 7

8.8 IGN
Powrót do korzeni zdecydowanie przysłużył się serii. Call of Duty WWII otrzymało fenomenalną kampanię, którą wspominać będę jeszcze przez wiele tygodni, a może nawet miesięcy. Tryb wieloosobowy został wzbogacony o świetny tryb Wojny, jednak jeśli rozgrywka wieloosobowa z poprzednich odsłon nie przypadła Wam do gustu, to nie znajdziecie tu niczego odkrywczego.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie IGN

8.5 PPE
Po Call of Duty: Infinite Warfare nie liczyłem na wiele, a nawet miałem wrażenie, że seria ma już swoje najlepsze lata dawno za sobą. Na szczęście Sledgehammer Games pokazało, że to wielkie uniwersum Activision ma jeszcze wiele do zaoferowania.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE

8 GRY-OnLine
Seria Call of Duty powraca do swoich korzeni, czyli czasów II wojny światowej, pokazując nam mieszankę Kompanii braci z rozmachem filmów Michaela Baya. O dziwo tutaj się to udało.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie GRY-OnLine

8 PSSite
Call of Duty: WW2 jest dosyć udanym powrotem do korzeni. Co prawda spodziewałem się Call of Duty 2 w nowoczesnej grafice zamiast niezbyt udanej kopii Kompanii Braci, ale da się przeżyć. Nie czuję się jakbym zmarnował czas poświęcony tej produkcji.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite

7.6 Gram
Oczekiwaliśmy sporo, ale Sledgehammer Games dostarczyło nam wystarczająco dużo, żeby uznać Call of Duty za grę dobrą, dopracowaną i przemyślaną, aczkolwiek niepozbawioną bolączek serii i pomniejszych wad. Jeśli lubicie kino akcji, a jeszcze bardziej lubicie w nim uczestniczyć, to z pewnością znajdziecie tu coś dla siebie.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gram

7.5 Konsolowe.info
Call of Duty: WWII, to gra na którą warto było czekać! Druga wojna została przedstawiona przez Sledgehammer Games w sposób brutalny i drastyczny, ale nie ma co się oszukiwać, tak naprawdę było! Świetne misje od plaży w Normandii po bitwę o las Hürtgen. Kampania jest widowiskowa, jak filmy z dużego ekranu, tryb zombie w końcu zachęca, aby do niego wracać kilka razy i wykonać wszystkie misje, które przygotowali dla nas twórcy.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Konsolowe.info

7 Gamerweb
Oczekiwania względem nowego CODa miałem duże i niestety jestem lekko zawiedziony. Call of Duty: WWII to dobra gra, w której jednak zabrakło czegoś więcej. Fabuła jest krótka, niby ciekawa i wzruszająca, ale jednak nie zapadająca w pamięć. Twórcy w czasie jej przygotowania mogli się bardziej przyłożyć zwłaszcza, że II wojna światowa daje olbrzymie możliwości do stworzenia świetnego scenariusza. Jeśli nie kręci was tryb online i zastanawiacie się nad kupnem gry tylko dla kampanii, warto poczekać z zakupem na wyprzedaże.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gamerweb