Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Blacklight Retribution PS4

Ocena gry: 4 / 10 - Głosów: 1

  • Blacklight Retribution (PS4) - Screenshot #1
  • Blacklight Retribution (PS4) - Screenshot #2
  • Blacklight Retribution (PS4) - Screenshot #3
  • Blacklight Retribution (PS4) - Screenshot #4

Blacklight Retribution - taktyczna strzelanina (first-person shooter), dystrybuowana w modelu free2play, będąca bezpośrednią kontynuacją Blacklight: Tango Down. Za stworzenie gry odpowiadają autorzy poprzedniej odsłony Blacklight - zespół deweloperów Zombie Studios.

Rozgrywka

Blacklight Retribution to tytuł ukierunkowany na tryb multiplayer, z tego też względu twórcy nie wyposażyli tytułu w klasyczny tryb dla pojedynczego gracza (pomijając tryb treningowy, pozwalający zapoznać się z zasadami sterowania i walki na polu bitwy), w którym to fabuła napędzała by kolejne wydarzenia z gry.

Blacklight Retribution oferuje miłośnikom potyczek online wiele standardowych i jednocześnie dobrze przemyślanych trybów rozgrywki - Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, Domination, King of the Hill oraz Kill Confirmed (z założenia podobny do Team Deathmatch, jednakże każdy gracz musi zebrać token po zabitym przeciwniku, bowiem tylko w takim przypadku zabójstwo zostanie zaliczone. Dodatkowo tokeny zostające po śmierci naszej lub kogoś z naszego zespołu mogą zostać zebrane przez członków drużyny, dzięki czemu to konkretne zabójstwo drużynie przeciwnej nie zostanie zaliczone).

W formie bezpłatnych DLC twórcy dodali dwa kolejne tryby rozgrywki: Siege (gdzie jedna z drużyn ma przewagę w postaci potężnego czołgu Skorpion) oraz Onslaught.

Podobnie jak w poprzedniej części, tak i w Blacklight Retribution gracze mogą korzystać z HRV (Hyper Reality Visor), który pozwala im na lokalizację przez ściany przeciwników, min, magazynów broni, czy też słabych punktów pancerzy. Niestety czas jego działania jest mocno ograniczony, a gracz, który z HVR korzysta nie może podejmować wówczas żadnych działań zbrojnych - jest tym samym łatwym celem dla przeciwników.

Twórcy Blacklight Retribution udostępnili graczom łącznie 16 zróżnicowanych pod względem wyglądu i konstrukcji map - znajdziemy wśród nich tereny zamknięte, miejskie, pole walki usytuowane na szczycie drapacza chmur, czy ogromne pod względem rozmiaru mapy, jak chociażby doki.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS4

Blacklight Retribution - okładka
  • 16+
  • Przekleństwa
  • Przemoc
  • Online
Strony Internetowe
Blacklight Retribution | PS4 - Data Premiery
PL
UK 2013-11-29
US 2013-11-15