Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

bit Dungeon+ PS4

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

bit Dungeon+ (PS4) - niezależna produkcja reprezentująca gatunek gier RPG utrzymana w konwencji popularnej mechaniki rozgrywki znanej pod nazwą roguelike. Tytuł ten stworzony został przez zespół deweloperów ze studia KintoGames we współpracy z pracownikami firmy Dolores Entertainment, którzy pomagali zarówno w procesie deweloperskim, jak i wydawniczym w przypadku tej konkretnej gry.

Gra bit Dungeon+ początkowo ukazała się jedynie na komputerach PC, debiutując na rynku 10 marca 2016 roku (gra rozprowadzana była za pośrednictwem platformy dystrybucji cyfrowej Steam. Następnie na rynek, 14 lipca, trafiła konwersja na konsolę Nintendo Wii U. W 2017 roku, twórcy przygotowali również wersję na konsolę Xbox One. Finalnie gra trafiła również do posiadaczy konsol PlayStation 4 i PlayStation VITA debiutując na tych platformach 27 marca 2018 roku.

Fabuła

Swoją przygodę z bit Dungeon+, w wersji na PlayStation 4, gracze rozpoczynają budząc się w więziennej celu - niestety nie ma przy nas przyjaciela, który towarzyszył nam w trakcie ostatniej podróży - znajdując miecz postać protagonisty rusza w niebezpieczną wyprawę, której celem jest nie tylko odnalezienie zaginionego przyjaciela, ale i pokonanie demonów, które stoją za Waszym uprowadzeniem.

Mechanika Rozgrywki

Pod względem mechaniki rozgrywki gra sprawnie łączy w sobie takie elementy, jak losowo tworzone przedmioty z Diablo, czy też szybką, nastawioną na akcję walkę w stylu tej, do której przyzwyczaili nas twórcy serii Zelda. Wszystkie lochy są generowane całkowicie losowo, a poziom trudności wzrasta proporcjonalnie do siły kierowanej przez gracza postaci.

Twórcy zawarli w grze elementy znane z gatunku RPG, wśród których znajdzie się tworzenie i rozwój postaci (wraz z modernizacją umiejętności pasywnych wpływających na przebieg rozgrywki), czy też system punktów doświadczeni i poziomów głównego bohatera.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS4

bit Dungeon+ - okładka
  • 7+
  • Przemoc
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
bit Dungeon+ | PS4 - Data Premiery
PL
UK 2018-03-29
US 2018-03-27