Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Back to the Future: The Game - 30th Anniversary Edition PS4

  • Back to the Future: The Game - 30th Anniversary Edition (PS4):
  • Trofea

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Back to the Future: The Game - 30th Anniversary Edition - przygotowana na 30 rocznicę wyjątkowo popularnej serii filmów Back to the Future udoskonalona wersja gry autorstwa studia deweloperskiego Telltale Games.

Poprawiona edycja gry cechuje się przede wszystkim dopracowaną oprawą wizualną oraz zaktualizowaną ścieżką dialogową, za która odpowiada aktor grający w oryginalnej trylogii - Tom Wilson (Biff Tannen).

Back to the Future: The Game - 30th Anniversary Edition zawiera naturalnie wszystkie epizody, w których gra rozprowadzana była w przypadku standardowej edycji.

Fabuła

Mimo, że scenariusz Back to the Future: The Game - 30th Anniversary Edition oparty jest na kanwie filmu, to sama historia przygotowana przez twórców nie jest jego adaptacją - rozgrywa się pół roku po wydarzeniach znanych fanom z ostatniej części trylogii.

Marty McFly prowadzi spokojne życie, które zakłóca niespodziewane pojawienie się wehikułu czasu. W środku jednak zamiast kierowcy Marty znajduje tylko wiadomość od swojego przyjaciela - Emmeta Browna, który prosi o pomoc. Tym samym Marty wyrusza do roku 1931.

Mechanika Rozgrywki

Back to the Future: The Game - 30th Anniversary Edition to gra przygodowa, w której trzon rozgrywki jest identyczny, jak w przypadku innych produkcji, za które odpowiada studio Telltale Games. Mechanika zabawy związana jest przede wszystkim z eksploracją oraz prowadzeniem dialogów - sposób, w jaki gracze prowadzą konwersację z napotkanymi postaciami oraz decyzje, które podejmują nieznacznie wpływają na przebieg linii fabularnej.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Trailer

Inne gry na PS4

Back to the Future: The Game - 30th Anniversary Edition - okładka
  • 12+
Strony Internetowe
Back to the Future: The Game - 30th Anniversary Edition | PS4 - Data Premiery
PL 2015-10-16
UK 2015-10-16
US 2015-10-13