Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Assassin's Creed: Rogue Remastered PS4

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • Assassin's Creed: Rogue Remastered (PS4) - Screenshot #1
  • Assassin's Creed: Rogue Remastered (PS4) - Screenshot #2
  • Assassin's Creed: Rogue Remastered (PS4) - Screenshot #3
  • Assassin's Creed: Rogue Remastered (PS4) - Screenshot #4

Assassin's Creed: Rogue Remastered (PS4) - opracowana przez zespół ze studia deweloperskie Ubisoft Sofia, odświeżona przede wszystkim pod względem wizualnym wersja oryginalnej, siódmej w głównym nurcie odsłony serii Assassin's Creed - tytuł ten, pod względem chronologii wydarzeń jest kontynuacją wydanej w 2013 roku gry Assassin's Creed IV: Black Flag oraz prequelem do wydarzeń przedstawionych przez koncern Ubisoft w wydanej w 2012 roku grze Assassin's Creed III, której finalna misja z kolei jest wstępem do historii zaprezentowanej w Assassin's Creed: Unity.

Oryginalna wersja gry była ostatnią częścią serii, która ukazała się na konsolach siódmej generacji - PS3 oraz Xbox 360, debiutując na rynku odpowiednio w listopadzie i grudnia 2014 roku.

Za stworzenie zremasterowanej wersji gry Assassin's Creed: Rogue Remastered ponownie odpowiadają autorzy oryginału z Bułgarskiego studia Ubisoft Sofia - odświeżona wersja dopracowana została głównie pod względem graficznym - gra działa w rozdzielczości 4K na konsolach PlayStation 4 Pro oraz Xbox One (1080p w przypadku PS4 i Xbox One). Dzięki wyższej rozdzielczości, dopracowanym systemie renderowania otoczenia, efektom wizualnym oraz zwiększonej rozdzielczości tekstur edycja ta oferuje o wiele piękniejszy i bardziej wciągający świat, zapraszając zarówno fanów, jak i nowych graczy na przygodę rozgrywającą się w XVIII wieku na terenie Ameryki Północnej.

Tytuł przygotowany został z myślą o konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Światowa data premiery na PlayStation 4 ustalona została na 20 marca 2018 roku.

Fabuła

Historia opowiedziana w Assassin's Creed: Rogue Remastered przedstawia fikcyjną historię rozgrywającą się na tle rzeczywistych, historycznych wydarzeń i prezentuje trwający od wieków konflikt pomiędzy klanem Zabójców, którzy walczą o pokój i wolną wolę człowieka oraz Templariuszami, którzy co prawda również pragną pokoju, ale poprzez kontrolę obywateli. Scenariusz osadzony został w połowie XVIII wieku, podczas Wojny siedmioletniej (1756–1763) - konfliktu pomiędzy Wielką Brytanią, Prusami i Hanowerem a Francją, Austrią, Rosją, Szwecją i Saksonią.

Fabuła opowiada historię Shay'a Patricka Cormaca, byłego zabójcy obecnie po stronie Templariuszy, który ściga byłych członków bractwa po tym, jak został przez to stowarzyszenie zdradzony.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Assassin's Creed Rogue Remastered - Launch Trailer

Assassin’s Creed Rogue Remastered: Announcement Teaser Trailer

Inne gry na PS4

Assassin's Creed: Rogue Remastered - okładka
  • 18+
  • Przekleństwa
  • Przemoc
Strony Internetowe
Assassin's Creed: Rogue Remastered | PS4 - Data Premiery
PL
UK 2018-03-20
US 2018-03-20

Cena Gry Assassin's Creed: Rogue Remastered | PS4

119.90 PLN

https://store.playstation.com/en-pl/product/EP0001-CUSA10123_00-ACRGAMEPS4000001