Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Assassin's Creed Origins - okładka
  • 18+
  • Przekleństwa
  • Przemoc

Assassin's Creed Origins - PS4 - Recenzje i Opinie

8.6

Liczba Recenzji: 7

9.5 Konsolowe.info
Assassin’s Creed: Origins to dla mnie najlepsza odsłona z serii o przygodach Asasynów. Perypetie Bayeka wciągają, a zmiany w systemie walki i drzewko umiejętności wychodzi na dobre serii. Recenzowany tytuł to nowy początek dla cyklu. Początek, który wciąga bez reszty. Polecam Wam zagranie w tę produkcję. A ja tymczasem wracam na Saharę.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Konsolowe.info

9 PSSite
Assassin’s Creed Origins zamienia serię w RPG-a akcji i to jest właśnie ten kierunek, w którym powinna ona podążać. Czołówka gier z otwartym światem tej generacji.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite

8.9 Gram
Origins dzielnie walczy o miano najlepszej części Assassin's Creed w historii, choć przydałoby się więcej polotu w dialogach.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gram

8.5 PPE
Pod płaszczykiem ewolucji skryły się niektóre stare grzechy, ale dwuletnia przerwa dobrze zrobiła Asasynowi. Dzięki udanym zmianom seria znów złapała świeżość, a eksploracja i klimat starożytnego Egiptu potrafią oczarować.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE

8.5 Gamerweb
Wymienione mankamenty, jak i drobniejsze błędy techniczne, nie są jednak w stanie zatrzeć pozytywnego wrażenia, jakie wywarło na mnie Assassin’s Creed Origins. To z pewnością jedna z trzech najlepszych, jeśli nie najlepsza odsłona cyklu. Starożytny Egipt wykreowany przez Ubisoft jest zachwycający, żywy i różnorodny, a walka daje sporo frajdy.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gamerweb

8 Gamezilla
W dużym uproszczeniu - jest dobrze. A skoro jest dobrze, to pewnie i gra się sprzeda "elegancko" - i to pomimo tego, że na brak świetnych tytułów ostatnio nie narzekamy.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gamezilla

8 Polter
Origins to przede wszystkim wspaniała opowieść o Bayeku i Ayi, dopiero później o walce o władzę, a jeszcze dalej w tle znajdujemy rodzący się konflikt między Asasynami i znanymi z poprzednich części Templariuszami. Jednocześnie fani marki znajdą tyle smaczków, że wynagrodzą im one schematyczne zadania poboczne. Z kolei świetne skradanie wynagradza wymuszane miejscami otwarte starcia. Nic nie wynagradza scen walki ze słoniami, ale nie można mieć wszystkiego.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Polter