Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs PS4

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs (PS4) - drugi, na chwilę obecną ostatni z pełnoprawnych dodatków fabularnych (DLC) wchodzących w skład przepustki sezonowej. Rozszerzenie przygotowane zostało z myślą o grze Assassin's Creed Origins - najnowszej odsłonie niezwykle popularnej serii autorstwa deweloperów ze studia Ubisoft Montreal.

DLC przygotowane zostało zarówno z myślą o posiadaczach konsol (PS4 i Xbox One), jak i właścicielach komputerów osobistych. Koncern Ubisoft, będący wydawcą serii i wspomnianej gry, wyznaczył datę premiery dodatku w przypadku PlayStation 4 na marzec 2018 roku.

Fabuła

Historia i wydarzenia zaprezentowane w Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs koncentrują się przede wszystkim na mitologii Egipskiej, dając szansę graczom na pojedynek z nieumarłymi Faraonami i Egipskimi potworami z legend i mitów. Bayek, główny protagonista najnowszej odsłony serii, będzie musiał zbadać nowe, mistyczne królestwo i odkryć przyczyny klątwy, która przywróciła te kreatury do życia.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Assassin’s Creed Origins - The Curse of the Pharaohs DLC Launch Trailer

Inne gry na PS4

Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs - okładka
  • 18+
  • Przekleństwa
  • Przemoc
Strony Internetowe
Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs | PS4 - Data Premiery
PL 2018-03
UK 2018-03
US 2018-03