Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Alone With You PS4

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • Alone With You (PS4) - Screenshot #1
  • Alone With You (PS4) - Screenshot #2
  • Alone With You (PS4) - Screenshot #3
  • Alone With You (PS4) - Screenshot #4
  • Alone With You (PS4) - Screenshot #5
  • Alone With You (PS4) - Screenshot #6
  • Alone With You (PS4) - Screenshot #7
  • Alone With You (PS4) - Screenshot #8

Alone With You jest kolejnym projektem, za którego stworzeniem stoi Benjamin Rivers - wielokrotnie nagradzany twórca gier niezależnych, autor chociażby takiej produkcji jak utrzymany w klimatach grozy i survival horror tytuł Home.

Aktualna produkcja utrzymana została w klimacie science-fiction i jest grą przygodową, jednakże to, co wyróżnia ten projekt na tle innych tytułów to z pewnością wątek romantyczny umiejętnie wpleciony w przygotowany przez twórcę scenariusz.

Fabuła

Scenariusz Alone With You daje nam możliwość wcielenia się w jedynego ocalałego w katastrofie bazy kolonistę - pikanterii dodaje fakt, iż znajdujemy się na obcej planecie, której czas zagłady zbliża się z każdym kolejnym dniem, dając nam tym samym miesiąc na znalezienie wyjścia z tej dramatycznej na pierwszy rzut oka sytuacji.

Jedyny statek, jakim dysponuje bohater jest niestety uszkodzony - sposobem na jego naprawienie jest sklonowanie zmarłych w trakcie wybuchu bazy kolonistów, którzy mają odpowiednie ku temu umiejętności. W tym trudnym zadaniu pomaga nam zaawansowana sztuczna inteligencja będąca jedynym towarzyszem gracza przez najbliższe 30 dni jego życia.

Rozgrywka

Zasady rozgrywki w Alone With You nie odbiegają od kanonu gier przygodowych - zabawa w dużej mierze polega na eksploracji terenu oraz rozwiązywaniu napotkanych po drodze zagadek. Jednak najważniejszą kwestią w samej grze są relacje między głównym bohaterem, a wspomnianą sztuczną inteligencją oraz współtowarzyszami podróży.

Relacje te, tworzone w sposób wyjątkowo dynamiczny, zmieniają na podstawie zachowań gracza oraz podejmowanych przez niego decyzji sposób odbioru naszej postaci przez inne osoby, co może prowadzić nawet do powstania rozwijających się więzów miłości.

Deweloperzy

Benjamin Rivers

Benjamin Rivers

Benjamin Rivers - niezależny, kanadyjski (zamieszkały obecnie w Kanadzie) projektant gier video (znany przede wszystkim z prac nad takimi projektami, jak Home, czy też Alone With You), ilustrator oraz artysta komiksowy.

Tworzone przez niego gry charakteryzuje ujednolicony...

Forum Dyskusyjne

Alone With You z datą premiery i zwiastunem premierowym 1 egocentryk 2016-07-14 15:51:26

Materiały Video

Launch Trailer

Trailer

Inne gry na PS4

Alone With You - okładka
  • 12+
Strony Internetowe
Alone With You | PS4 - Data Premiery
PL 2016-08-23
UK 2016-08-23
US 2016-08-23