Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Folklore PS3 Ciekawostki

1

Nadmorskie miasteczko Doolin jest tak naprawdę prawdziwym miastem usytuowanym na terenie Irlandii - to niezwykle popularny cel turystów, głównie ze względu na bogactwo występującej tu tradycyjnej, irlandzkiej muzyki.

2

Miasteczko Doolin w Japońskiej edycji gry nazwane zostało 'Lemrick', co wzorowane jest na rzeczywistym mieście i zarazem hrabstwie w Irlandii - Limerick.

3

Japońska edycja gry, Folks Soul, zawiera dodatkowy element związany z mechaniką rozgrywki - tak zwane fragmenty epigrafów. Te kawałki artefaktów są porozrzucane na terenie Doolin. Gracz może zebrać te fragmenty i przenieść je do gry Coded Soul wydanej na PSP niestety tylko na terenie Japonii.

4

Po zebraniu w trakcie gry wszystkich dusz istot z zaświatów gracz może odblokować nowy kostium dla Keats - czerwony płaszcz oraz kapelusz, który jest prawdopodobnie odwołaniem do postaci Alucarda z serii anime Van Hellsing.

5

Gra Folklore została zapowiedziana pod kodową nazwą Unknown Realms. Tytuł ten ciągle występuje w finalnej wersji gry - jest to nazwa magazynu, dla którego pisze i pracuje Keats.