Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

3D Dot Game Heroes PS3 Ciekawostki

1

Wiele ekranów ładowania znajdujących się w grze jest pod względem prezentacji wzorowanych na okładkach kultowych gier z NES (Nintendo Entertainment System) oraz SNES.

2

W grze gracze znajdą jaskinię o nazwie 'From Cave', która kryje w swoich wnętrzach wiele odwołań do gry Demon's Souls autorstwa studia deweloperskiego From Software. Przede wszystkim nazwa jaskini jest odwołanie do wspomnianego zespołu, który jest wydawcą gry 3D Dot Game Heroes na terenie Japonii.

We wnętrzu jaskini gracze mogą znaleźć przedmiot zwany 'Sticky White Stuff', który jest odwołaniem do identycznego pod względem nazwy przedmiotu z gry Demon's Souls. Na ziemi gracze znajdą dwie wiadomości: "It's safe here" oraz "I'm in trouble! Please recommend this message!" - są one odwołaniem do wiadomości pozostawianych przez graczy w grach studia From Software.

W jaskini znajduje się również bohater niezależny, który woła do gracza: "Come on guys, this game isn't THAT hard...", co odnosi się bezpośrednio do poziomu trudności gier tworzonych przez japońskie studio FS.

3

Jeżeli gracz zaatakuje kurczaka wystarczającą ilość razy, to sam zostanie zaatakowany przez rój kurcząt - podobnie, jak to miało miejsce w legendarnej już grze - The Legend of Zelda: Ocarina of Time.