Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Harvest Moon: Save the Homeland PS2

  • Inne platformy:
  • PS4

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Harvest Moon: Save the Homeland (PS2) - wydana pierwotnie z Japonii pod nazwą Bokujō Monogatari 3: Heart ni Hi o Tsukete (牧場物語3 ハートに火をつけて) gra będąca symulatorem życia farmera - to jedna z części cyklu Story of Seasons.

Tytuł pierwotnie stworzony został z myślą o konsoli PS2 - autorami projektu byli deweloperzy ze studia Victor Interactive Software, Inc.. Gra zadebiutowała na rynku 5 lipca 2001 roku (pierwotnie w Japonii, w listopadzie trafiła również na rynek Ameryki Północnej) - w roli firmy wydawniczej wystąpiła spółka Natsume. 9 maja 2017 roku na konsolę PlayStation 4 wydany został bezpośredni port tej produkcji.

Fabuła

Gracz wciela się w rolę 21 letniego mężczyzny, którego dziadek (Tony) umiera zostawiając mu w spadku farmę. Po przyjeździe na miejsce oraz zebraniu części należących do dziadka rzeczy, chłopak trafia na trzy duszki oraz boginię żniw, która prosi go, by ten został na farmie i pomógł w jej uprawie.

Mechanika Rozgrywki

Celem rozgrywki w Harvest Moon: Save the Homeland, w wersji na konsolę PlayStation 2, jest nie tylko odpowiednie utrzymanie farmy, ale takie nią zarządzanie, by finalnie zamienić ją w ośrodek wypoczynkowy i park rozrywki - co wpłynie na gospodarkę turystyczną całego miasta - a te trzeba uratować przed końcem roku.

Gracz może dokonać tego na dziewięć zróżnicowanych sposobów, w zależności od podejmowanych wcześniej decyzji - wliczając to dobieranie przyjaźnie wśród mieszkańców miasteczka.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Harvest Moon: Save the Homeland - okładka
  • 12+
Strony Internetowe
Harvest Moon: Save the Homeland | PS2 - Data Premiery
PL
UK
US 2001-11-22