Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Star Wars: Battlefront II PC

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Star Wars: Battlefront II (PC) - przygotowany przez zespół ze szwedzkieg studia deweloperskiego Digital Illusions CE (obecnie firma znana pod nazwą EA DICE), sequel osadzonej w realiach science-fiction i niezwykle popularnym uniwersum Star Wars, wydanej przez koncern Electronic Arts w 2015 roku produkcji - Star Wars: Battlefront.

Gra przygotowywana jest z myślą o konsolach aktualnej, ósmej generacji (PS4 i Xbox One), a także komputerach osobistych klasy PC (Microsoft Windows). W roli wydawcy ponownie występuje koncern Electronic Arts. Światowa data premiery gry Star Wars: Battlefront II ustalona została na 17 listopada 2017 roku.

Sequel rozbudowuje praktycznie każdy aspekt poprzedniej odsłony serii, po raz pierwszy wprowadzając również do cyklu kampanię singleplayer - przygotowaną z myślą o grze w pojedynkę. Gra oferuje również tryb kooperacji, jednakże jest on dostępny jedynie dla posiadaczy gry w wersji na konsolę PlayStation 4 oraz Xbox One.

Fabuła

Scenariusz Star Wars: Battlefront II daje graczom szansę wcielenia się w rolę Idena Versio - dowódcy Inferno Squad - jednostki imperialnych sił specjalnych, tak samo niezawodnych i zabójczych zarówno na ziemi, jak i w przestrzeni kosmicznej. Twórcy 'na drodze' graczy postawią szereg najznamienitszych postaci z serii Star Wars - to wszystko w historii o zemście, zdradzie i odkupieniu, historii rozgrywającej się na przestrzeni 30 lat (dzięki czemu linia fabularna zahaczy o wszystkie 3 ery świata Star Wars).

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Star Wars Battlefront 2 - Starfighter Assault Gameplay Trailer

STAR WARS BATTLEFRONT 2 - Gameplay Trailer

Star Wars Battlefront II: Full Length Reveal Trailer

Inne gry na PC

Star Wars: Battlefront II - okładka
  • 16+
  • Przekleństwa
  • Przemoc
Strony Internetowe
Star Wars: Battlefront II | PC - Data Premiery
PL 2017-11-17
UK 2017-11-17
US 2017-11-17