Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Secret of Mana PC

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • Secret of Mana (PC) - Screenshot #1
  • Secret of Mana (PC) - Screenshot #2
  • Secret of Mana (PC) - Screenshot #3
  • Secret of Mana (PC) - Screenshot #4

Secret of Mana (PC) - oryginalnie wydana w 1993 roku w Japonii pod nazwą Seiken Densetsu 2 gra akcji z elementami role-playing (gra fabularna) przygotowana przez firmą Square (obecnie rozpoznawalną w branży elektronicznej rozrywki, jako Square Enix) z myślą o konsoli SNES (Super Nintendo Entertainment System).

To bezpośredni sequel Seiken Densetsu, gry wydanej w Ameryce Północnej pod tytułem Final Fantasy Adventure, a w Europie jako Mystic Quest. To reprezentant gatunku 'high fantasy', który przedstawia losy trzech bohaterów, którzy próbują powstrzymać imperium przed podbiciem świata za pomocą mocy starożytnych, latających fortec.

W przeciwieństwie do innych gier z danego okresu reprezentujących wspomniany gatunek, gra Secret of Mana wykorzystuje system walki rozgrywany w czasie rzeczywistym, wspierając się dodatkowo unikalnym systemem menu, który pozwala na pauzowanie potyczek i podjęcie odpowiednich decyzji w samym środku pojedynku. Innowacyjny dla RPG system kooperacji pozwala dwóm dodatkowym graczom na dołączenie do zabawy w dowolnym momencie rozgrywki.

Dwadzieścia pięć lat po premierze oryginalnej wersji gry, koncern Square Enix przygotował całkowicie odświeżoną wersję gry Secret of Mana charakteryzującą się przede wszystkim w pełni trójwymiarową oprawą wizualną oraz pełnym udźwiękowieniem głosów trójki bohaterów (Randi, Primm oraz Popoi). Gra przygotowana została na komputery PC oraz konsole PS4 i PSVITA.

Światowa data premiery w przypadku trzech wymienionych platform ustalona została na 15 lutego 2018 roku.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PC

Secret of Mana - okładka
  • 7+
  • Przemoc
Strony Internetowe
Secret of Mana | PC - Data Premiery
PL
UK 2018-02-15
US 2018-02-15