Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Red Game Without a Great Name PC

  • Red Game Without a Great Name (PC):
  • Galeria

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • Red Game Without a Great Name (PC) - Screenshot #1
  • Red Game Without a Great Name (PC) - Screenshot #2
  • Red Game Without a Great Name (PC) - Screenshot #3
  • Red Game Without a Great Name (PC) - Screenshot #4
  • Red Game Without a Great Name (PC) - Screenshot #5

Red Game Without a Great Name (PC) - reprezentująca gatunek gier zręcznościowych produkcja polskiego studia deweloperskiego iFun4All cechująca się prosta do zrozumienia, ale ciężką do właściwego okiełznania mechaniką rozgrywki - to tytuł, w którym gracze wcielają się w odważnego i biomechanicznego ptaka podróżującego po steampunkowym świecie, w którym niemal wszystkie jego elementy są niezwykle niebezpieczne dla naszego bohatera.

Gra przygotowana została z myślą o użytkownikach platform mobilnych (iOS), komputerów PC oraz konsol PSVITA i Nintendo Switch. Światowa data premiery Red Game Without a Great Name w wersji na PC ustalona została na 9 grudnia 2015 roku.

Mechanika Rozgrywki

Red Game Without a Great Name to przedstawiona w dwóch wymiarach zręcznościowa gra platformowa, w której gracze mają możliwość wcielenia się w biomechanicznego ptaka, który przemierza niebezpieczny, steampunkowy świat - miejsce pełne nieustannych zagrożeń, w którym chwila nieuwagi kończy się natychmiastową śmiercią głównego bohatera.

Ptaszysko na swojej drodze spotka druty, kolce, czy też wirujące ostrza - na szczęście jednak nasz bohater nie jest zupełnie bezbronny - posiada zdolność teleportacji, dzięki której może unikać niebezpiecznych elementów, a także może korzystać z dostępnych po drodze power-upów rozwijających wachlarz jego umiejętności o czasową niewrażliwość, umiejętność niszczenia ścian, czy też zwiększanie prędkości lotu.

Twórcy przygotowali dla graczy ponad 60 poziomów, z których każdy wypełniony jest zabójczymi dla głównego bohatera pułapkami - oprawa graficzna zdominowana została przez kolor czerwony.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PC

Red Game Without a Great Name - okładka
  • 3+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Red Game Without a Great Name | PC - Data Premiery
PL
UK 2015-12-09
US 2015-12-09