Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Pure Pool PC

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Pure Pool (PC) - niezwykle zaawansowany pod względem odwzorowania fizyki symulator bilarda stworzony przez zespół deweloperów z VooFoo Studios, Ltd. - studio mające na swoim koncie prace nad takimi projektami, jak Pure Chess, Backgammon Blitz, czy też Mantis Burn Racing.

Tytuł ten przygotowany został z myślą o komputerach PC (dystrybucja dzięki platformie Steam) oraz konsolach ósmej generacji - PS4 oraz Xbox One. W roli wydawcy wystąpiła firma Ripstone Games - światowa data premiery gry Pure Pool w wersji na komputery PC ustalona została na 31 lipca 2014 roku.

Mechanika Rozgrywki

Deweloperzy z VooFoo Studios, Ltd. w przypadku Pure Pool stawiają przede wszystkim na realizm zmagań oraz odpowiednie zachowanie bili na stole - właściwa symulacja fizyki sprawia, że tytuł ten jest na chwilę obecną jednym z najbardziej dopracowanych symulatorów bilarda w historii branży elektronicznej rozrywki.

Autorzy oferują graczom kilka trybów rozgrywki - wymienić chociażby warto 8 Ball, Killer, czy też Snooker. Dodatkowo każdy z tych trybów może być w dużym stopniu modyfikowany, celem dostosowania pod indywidualne wymagania konkretnych graczy.

W Pure Pool gracze mogą bawić się zarówno samodzielnie (walcząc przeciwko algorytmom sztucznej inteligencji), jak i w lokalnym oraz sieciowym trybie multiplayer, w którym mogą zmierzyć się z przyjaciółmi, bądź też miłośnikami bilarda z całego świata.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PC

Pure Pool - okładka
  • 3+
  • Online
Strony Internetowe
Pure Pool | PC - Data Premiery
PL
UK
US 2014-07-31