Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Need for Speed: Payback PC

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • Need for Speed: Payback (PC) - Screenshot #1
  • Need for Speed: Payback (PC) - Screenshot #2
  • Need for Speed: Payback (PC) - Screenshot #3
  • Need for Speed: Payback (PC) - Screenshot #4

Need for Speed: Payback (PC) - dwudziesta piąta w kolejności (licząc wszystkie części poboczne/spin-offy) część niezwykle popularnej serii zręcznościowych wyścigów Need for Speed, która zadebiutowała na rynku pierwotnie w 1994 roku, kiedy to ukazała się pierwsza odsłona cyklu, zatytułowana 'Road & Track Presents: The Need for Speed'.

Za stworzenie aktualnej odsłony odpowiedzialny jest zespół deweloperów ze studia Ghost Games, jakie między innymi na ma swoim koncie wydaną w 2015 roku grę Need for Speed, będącą wówczas próbą całkowitego odświeżenia marki NFS. Jak się później okazało - nie do końca udaną.

Tytuł przygotowany został z myślą o komputerach PC oraz konsolach ósmej generacji - PS4 i Xbox One. Wydawcą niezmiennie pozostaje koncern Electronic Arts, a data premiery gry Need for Speed: Payback ustalona została na 10 listopada 2017 roku.

Fabuła

Historia opowiedziana przez scenarzystów aktualnej odsłony Need for Speed rozgrywa się w fikcyjnym mieście Fortune Valley, w którym gracz odnawia kontakty ze swoją dawną ekipą i wspólnie szuka zemsty na organizacji 'House', będącej kartelem rządzącym zarówno miejskim kasynem, światem przestępczym, jak i skorumpowanymi do cna stróżami prawa.

W trym skorumpowanym świecie graczy stawka jest niezwykle wysoka, a 'House' zawsze wygrywa. Przed graczem czeka szereg wyzwań i imprez, do których będzie podchodził wcielając się w jedną z trzech kluczowych dla linii fabularnej postaci - Tyler, Mac oraz Jess. Każdy z nich musi brać udział w wyścigach, misjach (od napadów, poprzez bitwy i nietuzinkowe pościgi) i wyzwaniach, by powoli zdobywać szacunek prężnie działającego świata przestępczego, bo tylko w ten sposób finalnie będzie mógł zostać pokonany kartel.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Need for Speed Payback Official Gamescom Trailer

Official Customization Trailer

NEED FOR SPEED Payback - Gameplay Trailer

Official Reveal Trailer

Inne gry na PC

Need for Speed: Payback - okładka
  • 12+
Strony Internetowe
Need for Speed: Payback | PC - Data Premiery
PL 2017-11-10
UK 2017-11-10
US 2017-11-10