Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Lone Echo PC

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • Lone Echo (PC) - Screenshot #1
  • Lone Echo (PC) - Screenshot #2
  • Lone Echo (PC) - Screenshot #3

Lone Echo (PC) - stworzona ekskluzywnie z myślą o komputerach PC oraz wykorzystaniu możliwości rzeczywistości wirtualnej (w postaci gogli Oculus Rift) dynamiczna gra akcji osadzona w realiach science-fiction, w której rozgrywkę zaprezentowano z perspektywy pierwszej osoby (FPP).

Za stworzenie gry odpowiada zespół z firmy deweloperskie Ready at Dawn - studio mające na swoim koncie między innymi takie projekty, jak The Order: 1886, czy też Deformers. Światowa data premiery ustalona została na 20 lipca 2017 roku.

Lone Echo jest grą specjalnie przygotowaną z myślą o wykorzystaniu możliwości oferowanych przez Oculus Rift - stąd też ten sprzęt jest niezbędny, by w pełni cieszyć się rozgrywką i doznaniami oferowanymi przez ten produkt.

Deweloperzy

Ru Weerasuriya

Ru Weerasuriya

Ru Weerasuriya - scenarzysta, producent, dyrektor artystyczny i reżyser - z branżą elektronicznej rozrywki związany nieustannie od 1998 roku. Jeden z dwóch głównych reżyserów odpowiedzialnych za flagowy projekt studia deweloperskiego [[dev/Ready at Dawn]] (którego Ru jest de facto...

Nathan Phail-Liff

Nathan Phail-Liff

Nathan Phail-Liff - ilustrator, grafik koncepcyjny, grafik 3D oraz przede wszystkim dyrektor artystyczny założonego w 2003 roku, amerykańskiego studia (Irvine, Kalifornia) deweloperskiego - [[dev/Ready at Dawn]]. Flagowy projekt Nathana to bezsprzecznie przygodowa gra akcji, tytuł ekskluzywny...

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Trailer - Exclusively for Oculus Rif

Inne gry na PC

Lone Echo - okładka
  • 16+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Lone Echo | PC - Data Premiery
PL
UK 2017-07-20
US 2017-07-20