Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Boundless PC

  • Inne platformy:
  • PS4

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Boundless - opracowana przez angielskie studio (z siedzibą w Guildford, UK) deweloperskie Wonderstuck gra osadzona w realiach fantasy, charakteryzująca się otwartą strukturą świata (w całości generowanym proceduralnie), reprezentująca gatunek MMORPG.

Boundless to gra, która pierwotnie miała zostać wydana jedynie na komputery klasy PC - tytuł dostępny jest dla graczy w fazie wczesnej wersji alfa dzięki platformie Steam od 13 listopada 2014 roku. W międzyczasie, wraz z rozwojem pierwotnej wersji, autorzy ze studia Wonderstuck postanowili przygotować również konwersję na konsolę PS4.

Mechanika Rozgrywki

Boundless w wersji na komputery klasy PC do gra MMORPG osadzona w realiach fantasy - tytuł oferuje całkowicie otwarty, pełen różnorodnych aktywności świat, który w całości generowany jest proceduralnie. Samo uniwersum tego tytułu podzielone zostało na szereg 'światów', które gracze mogą zwiedzać za sprawą funkcjonujących w grze magicznych portali.

O ile Boundless oferuje główną warstwę fabularną (związaną z poszukiwaniem artefaktów po wymarłej już niestety, ale i bardzo zaawansowanej pod względem technologicznym, cywilizacji Oort), to jednak gra skupia się na typowych aktywnościach charakteryzujących ogrom produkcji MMORPG. Gracze mają ogromną swobodę związaną z kierunkiem rozwoju postaci - mogąc ukierunkować jego umiejętności na chociażby wojownika, handlarza, czy odkrywcę.

Uniwersum Boundless funkcjonuje i nieustannie zmienia się pod wpływem działań społeczności graczy, którzy naturalnie mają wpływ na takie aspekty, jak ekonomia, polityka (za sprawą różnorodnych gildii, które mogą zajmować się dla przyładu samym handlem, eksploracją, czy też podbojem nowych terenów), czy kwestie militarne.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PC

Boundless - okładka
  • 12+
Strony Internetowe
Boundless | PC - Data Premiery
PL 2017
UK 2017
US 2017