Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Xenoraid Nintendo Switch

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Xenoraid (Nintendo Switch) - przygotowana przez zespół ze studia deweloperskiego 10tons, Ltd. dynamiczna strzelanina utrzymana w klasycznej konwencji shoot'em up, z nowoczesnymi elementami rozgrywki rzucającymi powiew świeżości na gatunek eksploatowany już od początku lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Wydawcą gry Xenoraid jest również firma 10tons Ltd., a sama gra wydana została na konsole koncernu Sony Interactive Entertainment - PS4 i przenośny handheld - PSVITA, konsolę koncernu Microsoft - Xbox One oraz Nintendo Switch.

Mechanika Rozgrywki

Xenoraid w wersji na konsolę PlayStation 4 to klasyczny shoot'em up podany w przystosowanej do dzisiejszych standardów oprawie audio-wizualnej. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza twórcy gry przygotowali również lokalny tryb kooperacji, w którym jednocześnie może wziąć udział od dwóch do maksymalnie czterech graczy.

W Xenoraid gracze mają do dyspozycji cztery zróżnicowane pod względem sposobu działania statki kosmiczne, które dodatkowo, wraz z postępem rozgrywki, mogą być modernizowane o nowe bronie, czy też elementy defensywne, jak chociażby specjalistyczne tarcze.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na Nintendo Switch

Xenoraid - okładka
  • 7+
  • Przemoc
Strony Internetowe
Xenoraid | Nintendo Switch - Data Premiery
PL
UK 2017-11-17
US 2017-11-17