Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Xenoblade Chronicles 2 - okładka
  • 12+

Xenoblade Chronicles 2 - Nintendo Switch - Recenzje i Opinie

8.5

Liczba Recenzji: 4

9.5 PPE
Xenoblade Chronicles 2 to fantastyczna produkcja i kolejna genialna gra w bibliotece Nintendo Switch. Pozycja warta ogrania, nieważne, czy jesteś fanem JRPG czy nie. Gra na dziesiątki, setki godzin ciągle oferując coś nowego.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE

8.5 Gram
Xenoblade Chronicles 2 nie postrzegam w kategoriach kolejnego system sellera, tym niemniej każdy fan japońskiej szkoły robienia gier – a w szczególności gatunku jRPG – powinien się zainteresować nowym dzieckiem Monolith Soft. Mocne zakończenie roku dla posiadaczy Switcha, choć pozycja Xenoblade Chronicles z Wii na szczycie pozostaje nienaruszona.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gram

8 Gamezilla
Xenoblade Chronicles 2 nie otrzyma miana najlepszej gry RPG tego roku, ale spokojnie przyznałbym jej drugie lub trzecie miejsce. O ile nie przytłoczy was poziom skomplikowania systemów, to spędzicie w Alrest niesamowite 100 albo i więcej godzin, pełne spektakularnych walk, świetnej animacji i prześliczynch, choć nieco rozmytych, krajobrazów. To wspaniały sequel do nieco niedocenionego pierwowzoru z Wii.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gamezilla

8 Polygamia
Czy „dwójka” może stawać w szranki o tytuł najlepszego role-playa tego roku? Nie. Musiałaby być lepsza od Niera i piątej Persony, albo przynajmniej im równa. Nie jest. Nie stara się nawet. Robi swoje, inaczej, goniąc za oddalonymi wzorcami.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Polygamia