Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Worms W.M.D Nintendo Switch

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Worms W.M.D (Nintedno Switch) - kolejna odsłona tej niezwykle popularnej serii przygotowana przez studio deweloperskie Team17 Digital Limited specjalnie na 21 rocznicę powstania tego cyklu, który przez ponad 2 dekady obecności na rynku bawi coraz to nowe pokolenia graczy.

Podstawowe założenia zabawy w Worms W.M.D nie uległy żadnym zmianom - gracze wcielają się w postać zabawnych robali, których celem jest tylko i wyłącznie wyeliminowanie drużyny przeciwnej - mając do dyspozycji szeroki arsenał militarny.

Tytuł ten to gra początkowo przygotowana na konsolę PlayStation 4, Xbox One oraz komputery klasy PC. Team17 Digital Limited poza samą produkcją tytułu występuje również w roli wydawcy tej gry. Rok po premierze na wspomniane platformy autorzy zdecydowali się również na przygotowanie konwersji gry na przenośną konsolę koncernu Nintendo - Nintendo Switch.

Mechanika Rozgrywki

Mechanika Rozgrywki w grze Worms W.M.D, w wersji na Nintendo Switch, nawiązuje do poprzednich, klasycznych odsłon serii - celem graczy jest eliminacja wszystkich jednostek wrogich oddziałów robali, korzystając w tym celu z szerokiego wachlarzu dostępnego uzbrojenia (poczynając od strzelb, karabinów, granatów, a na helikopterach, czy rakietach samonaprowadzających kończąc). Rozgrywka, podobnie jak w przypadku wcześniejszych odsłon, podzielona została na ograniczone czasowo tury.

Worms W.M.D to również kilka udoskonaleń względem poprzednich gier z serii Worms - przede wszystkim gracze po raz pierwszy mają możliwość wykorzystania pojazdów zbrojnych, takich jak wspomniany wcześniej helikopter, czy też niezwykle mocno opancerzony i uzbrojony czołg.

Dodatkowo twórcy gry, studio Team17 Digital Limited, dało graczom możliwość ukrycia swoich robali przez atakiem wroga wykorzystując znajdujące się na poszczególnych mapach budynki - co również jest nowym mechanizmem serii Worms.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Launch Trailer

Worms W.M.D is Coming to Nintendo Switch!

Inne gry na Nintendo Switch

Worms W.M.D - okładka
  • 12+
  • Przekleństwa
  • Przemoc
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Worms W.M.D | Nintendo Switch - Data Premiery
PL
UK 2017
US 2017