Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Troll and I Nintendo Switch

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Troll and I (Nintendo Switch) - to przygotowana przez brytyjskie (z siedzibą w Liverpool) studio deweloperskie Spiral House, Ltd. przygodowa gra akcji stworzona z myślą o konsolach ósmej generacji (Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4) oraz komputerach klasy PC.

W roli wydawcy gry występuje koncern Maximum Games, a sama premiera ustalona została na 21 marca (Ameryka Północna) oraz 24 marca 2017 roku (rynek Europejski). Pierwotnie gra zadebiutowała na trzech platformach - komputerach PC oraz konsolach PS4 i Xbox One. Studio Spiral House, Ltd. na 2017 rok zaplanowało również konwersję gry Troll and I na konsolę Nintendo Switch.

Fabuła

Scenariusz przygotowany przez twórców Troll and I opowiada heroiczną historię nastoletniego chłopca o imieniu Otto i jego niekonwencjonalnej przyjaźni z masywnym, mitycznym trollem.

Kiedy bezwzględny łowca poluje na trolla, szukając go w rodzinnej, skandynawskiej wiosce Otto, niesie za sobą chaos i zniszczenie. Niewielka osada zostaje zniszczona, a chłopiec zmuszony jest do ucieczki z tego spokojnego niegdyś terenu. Ku jego zaskoczeniu znajduje i zaprzyjaźnia się z poszukiwanym przez siły ciemności trollem, który pomaga ocalałym uchodźcom ukrywając ich w sekretnym gnieździe nordyckich gór. Z czasem między Otto, a trollem powstaje nierozerwalna więź, która pozwoli im przeżyć niezapomnianą i epicką przy tym przygodę.

Mechanika Rozgrywki

W Troll and I, w wersji na konsolę Nintendo Switch, gracze wcielą się zarówno w postać Otto, jak i wspomnianego trolla - kierując naprzemiennie każdą z tych postaci będą musieli się nauczyć wykorzystywać ich unikalne umiejętności - tylko pełna współpraca chłopaka i tej mitycznej istoty pozwoli dwójce na przetrwanie.

Razem muszą walczyć, planować oraz przedzierać się przez niebezpieczne, dzikie rejony, zdając sobie sprawę, że łowca i jego zabójcze stworzenia cały czas są na ich tropie. System walki przygotowany na potrzeby Troll and I stworzony został w ten sposób, aby umiejętności dwójki bohaterów się uzupełniały - Troll jest niezwykle silną postacią, zadającą monstrualne obrażenia, Otto natomiast pochwalić się może wyjątkowo zwinnymi i szybkimi ruchami - każda z tych postaci o odpowiedni i zróżnicowany sposób zaznacza swoją obecność w mechanice rozgrywki.

Gra Troll and I wyposażona została w lokalny tryb kooperacji, który pozwala dwójce znajomych, na jednym ekranie, przeżyć tą niezwykle heroiczną, ale i niebezpieczną przygodę.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na Nintendo Switch

Troll and I - okładka
  • 16+
Troll and I | Nintendo Switch - Data Premiery
PL
UK 2017-08-15
US 2017