Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Thumper Nintendo Switch

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Thumper (Nintendo Switch) - rytmiczna gra akcji przygotowana przez założone w 2009 roku niezależne studio deweloperskie Drool, LLC, z którego część osób miała w przeszłości okazję pracować nad projektami muzycznymi tworzonymi w studiu Harmonix.

Thumper to gra, która stworzona została przez twórców zarówno na komputery klasy PC, jak i konsole Nintendo Switch, Xbox One oraz PlayStation 4 - gra wykorzystuje możliwości oferowane przez PlayStation VR, lecz nie jest to osprzęt wymagany do prowadzenia rozgrywki.

Fabuła

Scenariusz, mimo że naprawdę szczątkowy, to jednak w Thumper istnieje - gracze wcielają się w kosmicznego żółwia, którego celem jest pokonanie przybyłej z przyszłości głowy - to wszystko w rytm muzycznych bitów towarzyszących nam przez całą rozgrywkę.

Mechanika Rozgrywki

Thumper, w wersji na Nintendo Switch, to rytmiczna gra akcji, w której gracz porusza się wspomnianym już żółwiem po określonych odgórnie torach - czasami jedynie przeskakując w lewo, bądź w prawo celem ominięcia przeszkód. Naszym głównym zadaniem jest naciskanie przycisków w rytm odtwarzanej przez grę muzyki - co jest naturalnie odpowiednio punktowane.

Oprócz standardowych poziomów, w których gracz mknie przed siebie, autorzy przygotowali również pojedynki z bossami, w których walka również opiera się przede wszystkim na właściwej rytmice wykonywanych działań.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Nintendo Switch Trailer

Inne gry na Nintendo Switch

Thumper - okładka
  • 7+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Thumper | Nintendo Switch - Data Premiery
PL 2017
UK 2017
US 2017