Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

The Fall Part 2: Unbound Nintendo Switch

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

The Fall Part 2: Unbound (Nintendo Switch) - projekt sprawnie łączący w sobie elementy klasycznej konwencji run'n'gun z grą logiczną oraz interaktywną grą przygodową charakteryzującą się interfejsem point'n'click. o bezpośrednia kontynuacja pod względem fabularnym gry The Fall, jaka na rynku zadebiutowała w 2014 roku zyskując uznanie krytyków szczególnie za rozwiniętą warstwę fabularną.

Autorami The Fall Part 2: Unbound są deweloperzy ze stajni Over The Moon - firma, która pracowała również na pierwszą częścią serii - dzięki temu udało zachować się pełną spójność przedstawionego przez scenarzystów świata gry.

Tytuł przygotowany został na komputery osobiste (PC) oraz konsole ósmej generacji - Nintendo Switch (seria debiutuje na tej konkretnej platformie), PS4 oraz Xbox One. Światowa data premiery gry w przypadku konsoli koncernu Nintendo (Switch) zaplanowana została na 13 lutego 2018 roku.

Fabuła

Scenariusz The Fall Part 2: Unbound rozpoczyna się w momencie, w którym zakończyła się pierwsza odsłona cyklu The Fall - egzystencja sztucznej inteligencji ARID jest zagrożona po tym, jak AI zostaje pozbawiona swojego hosta i wrzucona w otchłań globalnej sieci. W desperackiej próbie ratowania samej siebie ARID nawiedza ii próbuje przejąć kontrolę nad kilkoma robotami - każdy z nich charakteryzuje się inną osobowością. Czy plan ARID ma szansę powodzenia? Jedno jest pewne - proces, który rozpocznie zmieni ją nie do poznania.

Tworzona łącznie przez ponad 5 lat opowieść ogromnie rozwija wątki ARID poszukującej swojej własnej tożsamości - gracze mają unikalną szansę poznania dystopijnego świata, który obserwowany jest przez pryzmat AI, która na każdym kroku tworzy własne reguły działania. To historia, której tematem przewodnim są ludzkie obawy, wzajemne relacje, etyka, czy też ideologia.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Meet the Companion

Story Trailer - Nintendo Switch

Inne gry na Nintendo Switch

The Fall Part 2: Unbound - okładka
  • 12+
  • Przekleństwa
  • Strach
  • Przemoc
Strony Internetowe
The Fall Part 2: Unbound | Nintendo Switch - Data Premiery
PL
UK 2018-02-13
US 2018-02-13