Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Stick It to The Man! Nintendo Switch

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Stick It to The Man! (Nintendo Switch) - absurdalnie humorystyczna, platformowa gra przygodowa przygotowana przez zespół deweloperów ze szwedzkiego studia Zoink Games. Tytuł ten doczekał się konwersji na szereg popularnych w okresie jego debiutu platform - gra wydana została na konsole PS4, PS3, PSVITA, Xbox One, Nintendo Switch, Nintendo Wii U oraz komputery PC.

Autorem wszystkich zaprezentowanych w Stick It to The Man! dialogów jest Ryan North, znany głównie jako scenarzysta serialu Adventure Time.

Fabuła

Niczym nie wyróżniający się, prowadzący normalne, nudne życie Ray, pewnego dnia przez przypadek zostaje trafiony ładunkiem, który spadł z wojskowego samolotu. Budząc się po jakimś czasie ze śpiączki będącej następstwem wypadku Ray spostrzega, że do jego głowy przyczepiona jest różowa macka - pozwalająca głównemu bohaterowi nie tylko na czytanie w myślach innych osób, ale również na zmianę otaczającej go rzeczywistości poprzez przyklejanie do siebie różnorodnych obiektów.

Na domiar złego nowymi, niebezpiecznymi umiejętnościami Ray'a zaczynają interesować się agenci rządowi oraz tajemniczy człowiek znany, jako 'The Man'.

Rozgrywka

Stick It to The Man!, w wersji na konsolę Nintendo Switch, to sprawne połączenie gry platformowej z gatunkiem gier przygodowych - w trakcie zabawy będziemy mieli okazję spotkać ponad 100 ciekawych postaci (mafijny boss, strażnik szpitala psychiatrycznego, czy chociażby Święty Mikołaj), a nasza umiejętność odczytu i podmiany myśli spowoduje, że gracz w miarę swobodnie będzie mógł sterować zachowaniem wspomnianych osób.

Jedną z zalet Stick It to The Man! jest bez wątpienia ciekawie stylizowana oprawa wizualna dopełniona idealnie pasującą do stylistyki oprawą muzyczną.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na Nintendo Switch

Stick It to The Man! - okładka
  • 12+
  • Przekleństwa
  • Przemoc
Strony Internetowe
Stick It to The Man! | Nintendo Switch - Data Premiery
PL
UK 2017-11-23
US 2017-11-23